Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szakított?

Figyelt kérdés
Jóval több mint két éve voltam együtt a barátommal, nem volt semmi nagyobb veszekedésünk, minden okés volt, de egyszer csak azzal jött oda hozzám hogy szakítani akar nem magyarázta meg hogy miért nem mondott semmi komoly indokot. Kértem hogy beszéljük meg, mondtam hogy mondja el mit csináltam rosszul helyrehozom. De semmi nem engedett belőle. Mindig ott voltam neki, segítettem mindenben ,mindent megadtam neki szóval tényleg nem tudom mi történt. Úgy viselkedik mintha neki ez a 2év nem jelentett volna semmit. Úgy csinál mintha én lennék a rossz, a hátam mögött úgy adta elő a barátaimnak hogy én szakítottam(ami nem igaz haha) A barátnőimnek akivel ő is jóban volt már nem is köszön pedig nem fordítottam ellene senkit🤦🏻‍♀️ Tudom biztos zavaros amit így leírtam, de hátha valaki tud valami ésszerű magyarázatot adni még így ismeretlenben is. Előre is köszi a válaszokat!

2020. nov. 28. 15:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én azt látom, hogy ez a fiú nagyon nem becsült meg Téged és azt amit érte tettél.

De először is tedd fel magadnak a kérdést, ebben a 2 évben legalább felét visszakaptad annak a jónak, amit te adtál neki? Gondoskodó és törődő volt veled?

Persze e szerelem egy önzetlen dolog és mindenki máshogy tudja kifejezni..de néha el kell gondolkozni az értékrendeken.

Sokszor előforduló probléma tapasztalatom szerint, hogy nem becsüljük meg azt amink van, vagy azt aki mellettünk áll, mondván talán túl evidens, vagy "megunjuk", mert tudjuk, hogy mindig ott van nekünk, persze egy 2 éves kapcsolatban nem lenne túl jó így vélekedni, de simán előfordulhat akár ez is.

Esetleg olyan dolog történt, amit nem szívesen vállal fel, pl nem lehet, hogy megismert valaki mást?

Nekem elég viharos kapcsolatom volt, épp újrabékülős szakaszban voltunk, mikor bejelentett a fiú, hogy pár hete megismert valakit, és abban a pár hétben amúgy már éreztem, hogy kezd máshogy viszonyulni hozzám, te ilyet ne éreztél?

Másrészről az jutott még eszembe, hogy azt írtad nem nagyon veszekedtetek, ez jó volt így utólag visszagondolva? Néha szerintem nem árt egy kapcsolatnak, mert legalább előjönnek azok a gondok amiket egy átlagos napon inkább enyeltek és magatokban forraltok

2020. nov. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mindig törődött velem, írt hívott sokszor vett nekem ajándékokat stb… nem hiszem hogy más lány van a dologban mivel a srácnak szinte egyedül csak én voltam van egy pár haverja de amúgy ennyi, nagyon visszahúzódó nem nagyon beszélt senkivel. Ami a veszekedéseket illeti veszekedtünk néha de sosem úgy hogy letéptük a másik fejét😅 mindig próbáltuk nyugodtan értelmesen megbeszélni a dolgokat. És köszönöm a válaszod!
2020. nov. 28. 17:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Hmm érte, ne haragudj, hogy nem tudtam segíteni. Talán egy kis idő múlva keres, de szerintem te is nyugodtan megteheted, mert jogod van választ kapni
2020. nov. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2020. nov. 28. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!