Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítottam vele, és ezért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam vele, és ezért rosszul érzem magam. Valakivel volt már ilyen?

Figyelt kérdés
Szakítottam a barátommal, mert már úgy éreztem nem szeretem, nem vágytam a társaságára. Épp a depresszióm előtt jöttünk össze, ezért nagyon nagyon sokat segített, és sokat is jelentett nekem. amikor rájöttem hogy nemszeretem 2 és fél hónapja voltunk együtt. Nagyon fájt neki, ezt elmondta és úgy érzi kihasználtam. Nagyon rosszul érzem magam emiatt, mert olyanokat is mondott hogy megérti az exemet aki otthagyott és sokat szenvedtem miatta, meg hogy hallgatnia kellett volna a barátaira akik azt mondták neki hogy szakítson velem mert csak kihasználom őt. Borzasztóan rosszul esik..

2020. ápr. 20. 16:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen volt. Az exem aki állítólag mindent feladott volna értem, miután szakítottam vele minden ribinek lehordott az egész osztálynak, hogy megutáljanak (igen osztálytársak voltunk), és kb. mindenkinek rosszakat mondott rólam hogy be feketítsen. Sikerült is neki sajnos de nem tudtam mit tenni ellene. Azóta le nyugodott és irt hogy bocsássak meg neki csak nem tudta elfogadni hogy vége és ez volt a fegyvere hogy jól visszavág hogy akkor fájjon nekemis. Úgyhogy a te exed is csak azért csinálja mert megvan bántva s nemtudja elfogadni h otthagyták. Ne foglalkozz vele. Még mindig jobb helyzetben vagy mint én, mert azóta engem nagyon sokan ki nem állhatnak :)
2020. ápr. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

2,5 hónapos kapcsolat...

Nagyon sokat segített

És sokat is jelentett nekem...

Deee ekkor rájöttem hogy nem szeretem.

Volt olyan, amikor szeretted?

Vagy a 2.5 hónapba a megismerem megszeretem, már nem is szeretem, de azért a segítsége jól jött...ez így mind belefért??


Aha..megértem. Őt. Én is átverve érezném magam.

De hát ilyen az élet.

Majd legközelebb te szívod meg jobban..

2020. ápr. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ha rosszul esik neked amit tesz vagy mondd, akkor azt jelenti hogy nem vagy túl rajta és még mindig érdekel téged.
2020. ápr. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
2. válaszadónak: előtte 6 évig osztálytársak voltunk, 1 évig viszonzatlan szerelem volt az én részemről, szóval ismertem. Az egyetlen volt ő akivel akkor megbeszélhettem a mentális problémáim, mert nemvolt senkim. Mielőtt összejöttünk, a suliban padtársak voltunk, sokat beszéltünk egymással. A kapcsolat vége fele kezdtek el más fiúk is érdekelni, ezért szakítottam vele mert tudtam hogy ez nem egészséges egy kapcsolatban.
2020. ápr. 20. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!