Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, bejönnek a targoncás...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, bejönnek a targoncás fiúk?

Figyelt kérdés

2020. nov. 29. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
😀😀
2020. nov. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem a lányoknak nem ez a fő szempont :D
2020. nov. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A pöszi méretet dobjad ide. :D
2020. nov. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igazán nem ez számít :D
2020. nov. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért, mert targoncás valaki, attól lehet még lehet intelligens. Minden munkára, hivatásra szükség van, legyen az áruszállító, villanyszerelő, mentős, tanár, fodrász, vagy egy targoncás. 22/F
2020. dec. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2x a lehet :D
2020. dec. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Hozé don Padrafos válasza:
Én azt figyeltem meg, hogy a targoncásoknak meg a büfés lányok jönnek be. Nekik van lehetőségük dumcsizgatni, aztán össze is jönnek. Nekem meetingről meetingre kell rohannom, meg közte ki kell találnom, mit mondjak, hogyan mondjam, hogy ne kelljen hosszan magyarázni a hozzánemértőknek :-). Alig várom, hogy egy szendvics a számhoz érjen. Irigylem a targoncásokat, nekik a legjobb!
2020. dec. 12. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!