Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok? Miért van az h egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok? Miért van az h egy nap beszélgetés után “eltuntok”?

Figyelt kérdés

Nagyon is jó szövegem van, nagyképűség nélkül.. elhiszem h nem tetszhetek mindenkinek..

De ez milyen szokás h tok jól elbeszélgetünk és másnap meg csesztek válaszolni?

Nem korrektebb azt mondani h bocsi de nem?

És mással is előfordul ez, kiváncsi vagyok


2020. nov. 30. 19:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%

Ha mondjuk csak egy napig nem válaszolok az általában azért van mert valami egész napos programom van és nem jut eszembe hogy néznem kéne ki írt.

Én eddig egyszer csináltam olyan hogy valakinek egyáltalán nem írtam vissza, de az azért volt mert avsrác nagyon nyomult és nem értett a nemből.

De valószínűpeg azért nem ír neked mert nem jössz be neki, rájött mégse tetszel neki esetleg valaki mással is ismerkedik és vele jobban összejött a dolog, de nem meri neked mondani, hogy "bocs, de nem" és inkább egyáltalán nem ír.

2020. nov. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%

Lehet hogy korrektebb egyértelműen mondani a szándékainkat: "bocsi,de nem"


Viszont olyan bosszantó,hogy erre még én leszek a hibás, és az illető dühében elhord mindennek.

Ebből nem kérek, inkább szóra se méltatom 🌞

2020. nov. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%

Nem mindenki van így.

Én pl mindig keresem a srácokat, hogy mi van velük, hogy vannak stb. mert ők engem nem szoktak. Egy srác volt akivel "együtt voltam" de 3 hétig se tartott az egész ://

2020. nov. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%
Ja és (utolsó vagyok) én speckó szeretnék egy ilyen sráccal dumálgatni :)
2020. nov. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%
Én lány vagyok, sosem csináltam még ilyen, velem 3 alkalommal pont az ellenkezője történt, hogy engem hagytak el szó nélkül :D Vannak olyanok akiknek nincs kedvük a másik szemébe mondani, hogyha valami nem oké, én pl az egyenes kommunikációnak vagyok a híve. Különböző emberek vagyunk, erre is, arra is akad példa
2020. nov. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%

Én nem szeretnék megbántani senkit és többször fájdalom mentesebbnek gondolom a lelépést.

De rájövök beszélgetés közben, hogy nem egy világban élünk, én jobban érdeklődök-másik nem, nagyon nyomul az illető, kiábrándító szokásai vannak, abszolút nem vonzódom hozzá de mégis mindig ír... vagy esetleg beégettem magam és inkább menekülőre fogom, mert úgysem annyira komoly. De szimplán van olyan is, hogy egy este jól elbeszélgettünk, másnap nem ír a srác és nem akarok nyomulni... mert a beszélgetést is én kezdeményeztem

Az amit én csinálok nem korrekt, de magamat és a másikat sem szeretném kellemetlen helyzetbe hozni, illetve nem akarok vitatkozni...

2020. nov. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

"Én nem szeretnék megbántani senkit és többször fájdalom mentesebbnek gondolom a lelépést."

Szerintem meg nem, sőt megalázóbb, rosszabb.

2020. dec. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet rosszul gondolom, sőt biztos nem az én megoldásom a jó. De nem egyszer jártam előtte úgy, hogy nem értette meg, hogy a nem az nem... még a végén én voltam a rossz és mindennek elhordva
2020. dec. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
#8 pontosan
2020. dec. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
72%
Mondjuk szerintem ilyen lányokért nem kár,gondolj bele együtt lennétek aztán vmi probléma lenne a csaj nem tudna róla beszélni,helyette megcsalna vagy szakítana. Én olyan lányokat szeretem akikkel lehet beszélni ha bajuk problémájuk van egyenesen elmondják. Én ilyen vagyok csak férfiben öszinte,nem sunnyogok vagy ghostolok ha gondom van leírom vagy elmondom egyenesen,ezt várom a lányoktól is
2020. dec. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!