Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok? Miért van az h egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok? Miért van az h egy nap beszélgetés után “eltuntok”?

Figyelt kérdés

Nagyon is jó szövegem van, nagyképűség nélkül.. elhiszem h nem tetszhetek mindenkinek..

De ez milyen szokás h tok jól elbeszélgetünk és másnap meg csesztek válaszolni?

Nem korrektebb azt mondani h bocsi de nem?

És mással is előfordul ez, kiváncsi vagyok


2020. nov. 30. 19:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
76%
Egy néhány napos ismertség után megcsinálom, de azért ne vonjuk össze azzal, hogy találkoztok... és utána tűnik el. A barátokkal és egy kapcsolatban őszinte vagyok, de egy néhány órás beszélgetés után nem érzem ennyire kötelezőnek. Lehet én beszélgetek rossz emberekkel, de ugyanígy megcsinálják ezt a srácok is... szóval kivételek vannak, de nem túl sokkal találkoztam. És álszenteskedni nem fogok, egy tulajdonképpen idegennel beszélgetés után nehogy meg kelljen gyónnom minden bűnömet is...
2020. dec. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
33%

11 es lefordítva

"Igen a rokonokkal és nagyon közeli gyerekkori barátokkal én rendes vagyok, az idegeneket nem nézem semmiben ez látszik is, de amúgy nagyon jó és rendes vagyok, csak értéktelen emberek nem számítanak de ismernének csak jót látnának bennem"

2020. dec. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
53%
Hazudgálok, megcsalom ezt azt, de a srácok is megteszik, nehogy engem már kishercegnőt valaki is számon merjen kérni. Jó kislány vagyok akik ismernek tudják
2020. dec. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Már nem a kérdésről szól az eszmecserénk azt hiszem. De nem vagyok szent ezt tudom jól, nem kell hogy az idegenek meglássák bennem a jót, nem kezdtem el a másik nemet belekeverni a dologba... pedig bőven volt olyan beszélgetésem aminél ők léptek le szó nélkül. De ezt érezni lehet a másik félen, hogyan válaszol vagy mennyire érdeklődő vagy túl sok. És ezeken nem lehet vagy lehet nem is akar változtatni. Igen mondhatnám őszintén, de már nem egyszer megjártam. Inkább azóta nem adom meg a lehetőséget. És nekem egy személyes beszélgetés sokkal többet ér, egy ilyen után nyilván nem lépek le magyarázat nélkül, ha probléma volt megbeszéltük... És még hercegnő sem vagyok, de nagyon úgy néz ki te/ti tökéletesek voltatok mindig is és lesztek is ezek szerint. Sosem hagytatok senkit magyarázat nélkül és mindig minden percben őszinték voltatok... Magamról tudom, hogy nem vagyok tökéletes, lehet inkább egy-egy helyzetből kimenekül (mindegy milyen szituáció), de alapból is kerülöm a konfliktust és megbántani végképp nem szeretnék senkit. Ezt a megcsalós dolgot nagyon nem is tudom hova rakni, a kettő dolog nem függ össze szerintem. Sőt, nekem nem fér bele sem a másikhoz való rohangálás és a megcsalás sem, nem is értem eddig hogy jutott el a beszélgetés... Szóval inkább a beszélgetésből és a magyarázkodásból kiszállok. Remélem csak és kizárólag a nagykönyvből kilépett lányokkal találkozol/találkoztok és nem akadtok össze egy hozzàm hasonlóval, aki csak úgy otthagy majd egy néhány napos online beszélgetés után.
2020. dec. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!