Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a barátnőmmel,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a barátnőmmel, mit mondjak neki?

Figyelt kérdés

Igazából az van hogy másodszorra jöttünk össze a barátnőmmel. És az a baj hogy sosem lehet miatta nyugalomba lenni mert folyton elvárja hogy visszaírjak neki, megbántam hogy összejöttem vele (1 hete kb.)mit csináljak

mit mondjak, mit írjak neki hogy szakitanék velemert ez nem jó így nekem



2020. dec. 29. 13:42
 1/9 anonim válasza:
100%
Nem kell feltetlenul szakitani ... talan meg lehet elotte beszelni es ha nem javulnak a dolgok, utana kellene a szakitason gondolkodni.
2020. dec. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
Ne írj vissza egyáltalán, majd lekopik magától ha nem foglalkozol vele 🤷‍♂️
2020. dec. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha már meguntad a kapcsolatot, minek kezdted, kezdtétek újra?

Nem tudtad, hogy ő ilyen? Mi kényszerített, hogy újra kapcsolatot létesíts vele?

Minden ilyen zavaró tényezőről beszélni kell egy kapcsolatban, mert ha nem, akkor egyre rosszabb lesz.

Ez a "minden lépéséről tudni akarok" viselkedés sosem vezet jóra.

Ha mindenképp szakítani akarsz, ne köntörfalazz, hanem írd meg, hogy nem bírod az elszámoltatását, a féltékenységét, és azt, hogy nem bízik benned, pedig minden kapcsolat alapja, a bizalom (kellene, hogy legyen).

2020. dec. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

1., én azt látom a legjobban hogy szakítsak vele


2., azt nem tartanám jónak

2020. dec. 29. 13:58
 5/9 A kérdező kommentje:
*3., egy hete még jónak láttam újrakezdeni
2020. dec. 29. 13:58
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
Jaj már, most szakítasz vele, 1 hét múlva meg ismét össze akarsz jönni vele...Szegény csaj. Hagyd már békén, keress olyat, aki leszarja a fejedet.
2020. dec. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Írd meg, őszintén: Nyugalomra, magányra vágyom, kérlek ne írj 10 napig. (vagy egy hétig stb)

Ha nem bírja ki - nem működő a kapcsolat, kullancsként nem kell egymáson függeni.

2020. dec. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
59%

Először is, beszéld meg vele, hogy neked ez túl sok, ne akarjon folyton elszámoltatni.

Egy kapcsolat alapja az őszinteség. Ha nem tudtok megbízni egymásban, nincs értelme a kapcsolatnak sem.


Ha tudtad, hogy ilyen, miért jöttél össze vele újra?


Ezt az 1 hétig együtt, majd 1 hétig külön dolgot nem éri meg játszani. Döntsétek el, hogy mit alartok egymástól. Így csak egymás idejét raboljátok.

2020. dec. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem veled van a baj nem a csajjal. A feltett kérdésekre nem vàlaszoltàl pedig amit leírsz sokféleképpen értelmezhető. Te mindenképpen szakítani akarsz, eddig valahogy mégsem sikerült...


Gerincesen mond meg neki, ha nem tetszik valami; aztàn ha megbeszéltétek és nem vàltozik semmi, szakítsatok. Ennyi. Hagyd màr azt a lànyt békén, talàl nàlad jobbat.


Na jöhet a lepontozàs.

2020. dec. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!