Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak a barátnőmmel...

Mit csináljak a barátnőmmel nyáron?

Figyelt kérdés
Itt a anyár és nincs sok ötletem, hogy miketr csinálhatnánk, Szeretnék pár extrémebb dolgot kipróbálni. Ti miket csináltok nyáron? A velem egykorúak mind szorják a ballagási pénzt minden nap. Én tartogatnám. 14/L

2016. jún. 22. 22:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Extrèmebb dolog... Menjetek el a Sobri Jóska Kalandparkba, vagy valami gokartozni, paintball. Ez mind jó szórakozás, de mondjuk ezekhez több fő kell.

Ami viszont költsègmentes az mondjuk túrázás "hegyekben", vagy sátrazzatok, kenu esetleg.. Vannak azèrt nyári programok.

2016. jún. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
25%
Költség hatékonyan lehet:túrázni,strandon dögleni,ottho ülni,tanulni,pasizni.
2016. jún. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha nem láttátok volna 14/lány, és nem vagyok leszbi!! Az értelmes válaszokat köszönöm:)
2016. jún. 24. 10:49
 4/5 anonim ***** válasza:
36%
nekem 22 cm
2016. jún. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A strandolás tényleg jó ötlet. Vannak tavak, ahol ingyenes, de azért nézzetek utána, hogy biztonságos is-e! De talán a strandbelépő se olyan vicces. A strandon is lehet "extrémkedni", pl. versenyezni, ki tud messzebb elúszni víz alatt, ki bírja tovább, állhattok kézen a vízben, versenyezhettek, birkózhattok a vízben, stb.
2016. jún. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!