Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A párommal december 12-én szeretkeztünk védekezés nélkül, ovulációm december 4-én volt. 4 nap késéssel, de megjött (nem tért el a normális menstruációmtól semmiben sem), viszont miután vége lett, 1-2 napig néha szurkált az alhasam, leginkább a jobb oldalon (itt szokott, amikor ovu közeleg/ovum van), ha nem késett volna, akkor január 4-én lenne ovum. Nemtudom, hogy ez ovu tünet, vagy esetleg terhesség, vagy az, hogy aznap rengeteget sétáltam, cipekedtem, és hogy megerőltettem-e magam? Ti mire gondoltok? Volt már valakinek hasonló eset?

2021. jan. 2. 00:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Nem valószínű, hogy terhes vagy, de inkább menj biztosra, és vegyél egy tesztet. És ne játszatok ezzel, védekezzetek inkább...
2021. jan. 2. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%
Már megint ez a kérdező...
2021. jan. 2. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
69%
Tini témakörben páromozik. Zseniális
2021. jan. 2. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehetsz terhes. Mindenki lehet aki szexel, pláne akik nem védekeznek.
2021. jan. 2. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

2-es, igen, megint ez a kérdező, de feleslegeses volt ide írnod, mert egyáltalán nem illik ide:D

3-as, komolyan ez a legnagyobb gondod?

2021. jan. 2. 10:18
 6/14 anonim ***** válasza:
76%
Hát nekem igen, de gondolom neked nem :D
2021. jan. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Tesztelj. De ha bedugja akkor gumival
2021. jan. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Jan. 3-án reggel csináltam egyet, negatív, akkor 23 nappal voltam az aktus után
2021. jan. 5. 00:16
 9/14 anonim válasza:
75%

Már kimutatná. De annyira imádom, hogy olyan szexelhet akinek annyi esze sincs, mint egy galuskának. És szóvicc akart lenni, még ha béna is.

De attól még, ilyenek bezzeg szexelhetnek eszetlenül. Remélem a kövinél teherbe esel, azt a tökéletesnek gondolt pasid majd ott hagy gyerekkel együtt.

2021. jan. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Viszont kívánom :D
2021. jan. 5. 09:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!