Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A párommal december 12-én szeretkeztünk védekezés nélkül, ovulációm december 4-én volt. 4 nap késéssel, de megjött (nem tért el a normális menstruációmtól semmiben sem), viszont miután vége lett, 1-2 napig néha szurkált az alhasam, leginkább a jobb oldalon (itt szokott, amikor ovu közeleg/ovum van), ha nem késett volna, akkor január 4-én lenne ovum. Nemtudom, hogy ez ovu tünet, vagy esetleg terhesség, vagy az, hogy aznap rengeteget sétáltam, cipekedtem, és hogy megerőltettem-e magam? Ti mire gondoltok? Volt már valakinek hasonló eset?

2021. jan. 2. 00:41
1 2
 11/14 anonim válasza:
75%

Nem egy huszonéves kislányt láttam már fent társkeresőn, úgy hogy gyereke van. Ne hogy azt hidd, hogy a tökéletes pasid majd kiáll melletted. Nagy csalódást tudnak okozni. :)

Gondolom az ott lévők fele nem gondolta volna, hogy ha meglesz a gyerek, majd ott hagyják őket a szarban.

2021. jan. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék gyereket, szóval fix abortusz lenne:D
2021. jan. 5. 10:30
 13/14 anonim válasza:
74%
És ezt a pasid tudja is, hogy nem akarsz? Mert ha most rögtön nem is, lehet majd akarni fog.
2021. jan. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Miert kellett volna, nincsenek meg a korulmenyek, 1,5 eve vagyunk egyutt, tavkapcsolatban elunk, es en meg kozepiskolas vagyok :D
2021. jan. 5. 20:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!