Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretem az exemet de van új...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakihazivalaki kérdése:

Szeretem az exemet de van új párom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az exemmel pár nap múltán fél évig voltam együtt. Kapcsolatunk végén adodtak problémák, ezért úgy döntöttem, hogy véget vetek a kapcsolatunknak. Először élveztem a single életet és ez volt a cél, mert levegőre volt szükségsem, de valamiért bizonyítási kényszert éreztem, hogy én is találok mást. (Ő tudtommal még nem talált senkit) túl hamar kezdtem bele egy másik kapcsolatba és egyáltalán nem vagyok biztos az érzéseimben.A napokban viszont összefutottam az exemmel véletlenül és nem tudtam róla levenni a szememet, felkavarodott bennem minden és kezdek bűntudatot érezni a barátnőm miatt.

2021. jan. 2. 12:25
 1/8 anonim ***** válasza:
30%
Nyitott kapcsolat hárman párban?
2021. jan. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Addig nem kezdünk másik kapcsolatot, amíg az előzőt le nem zárjuk magunkban. Egyelőre nem kellett volna össze jönnöd senkivel...
2021. jan. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%

Ne legyen még új párod.

Zárd le a múltat

2021. jan. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Legközelebb ne legyen új párod, ameddig túl nem lépsz az exeden.
2021. jan. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem zártad le a múltat, kár volt újba kezdeni.

Megértelek, én is össze lennék zavarodva, ha nem zártam volna le és egyből másik, de közben szinglinek is jó lenni.

2021. jan. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Szívem szerint újra megpróbálnám az exemmel, de nem így működik, nem valami játékszer ő:/
2021. jan. 2. 15:27
 7/8 anonim ***** válasza:
94%
Viszont az új párod sem játékszer. Úgy vagy vele együtt hogy nem szereted? Ez elég nagy szemetseg
2021. jan. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tudom, teljesen igazad van.
2021. jan. 3. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!