Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van barátom mégis az exemet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátom mégis az exemet szeretem?!

Figyelt kérdés

17 eves lany vagyok. Rossz a kapcsolatom a szuleimmel.

Az egesz tavaly februarba kezdodott. Osszejottem az exemmel es minden nagyon jo volt. Csak annyi volt a problema hogy a szuleink utaltak egymast es nem engedtek hogy talalkozzunk iskolan kivul. Aztan az exem anyja megenyhult es elfogadott engem az en szuleim meg akkor sem.

Eljott a nyar.. azt mondta kibirjuk es varni fog ram. Aaugusztusba megis szakitott. Aztan mikor suli lett megint osszejpttunk de kiderultek dolgok hogy miket csinalt a szakitasunk utan

Mindet megtett hogy visszakapjon. Aztan en megbocsajtottam neki de megsem volt mar az igazi. Legalabbis ezt ereztem. Utana jottek a szakitasok kibekulesek. Mig egyszer en karacsony elott megondtam neki hogy nem szeretnem folytatni. Akkor is szerettem most is szeretem mindent erte tettem. En nem tudtam neki megadni sok mindent es ugy gondoltam majd mastol megkapja.

Ezutan elkezdtem beszelgetni egy fiuval. Amikor epp nem voltam az exemmel beszeltem mar vele de mikor ujra kibekultunk o megharagudott ram. Aztan en kerestem fel hogy ne haragudjon ram. 1hete ossze is jottunk. Minden jo volt mig egyszer meg mem lattam az exemet es majdnem elkezdtem sirnide mivel masok is voltak ott nem tettem. Azota mikor egyutt vagyok a jelenlegi baratommal a suliba es meglatom exem baratait osszeszorul a gyomrom es erot kell vennem magamon hogy nehogy elsirjam magam. Minden este ra gondolok es sirva alszok el. Nem tudom miert van ez.

Szerintetek nyugodjak bele hogy ennek mar vege? Sgy szakitsak a mostani baratommal?

Az elejen azert irtam hogy rossz a kapcs. A szuleimmel mert az exem megigerte hogy ha 18 leszek segit eljonni itthonrol es mindig mellettem fog allni.

Ossze vagyok zavarodva.



2017. jan. 29. 15:40
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Mondjuk nem kéne úgy járnod valakivel, hogy nem őt szereted. Mert ez így elég R-betűs dolog.
2017. jan. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jolvan!
2017. jan. 29. 16:05
 3/8 anonim ***** válasza:
Szakíts a jelenlegi barátoddal. Az exeddel pedig, ha még ugyanúgy szeretitek egymást, beszéljétek meg, és kezdjétek elölről.
2017. jan. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy szóba allna e meg velem. Hisz mar annyiszor szakitottunk.. es mindig o keresett fel es kuzdott ertem.
2017. jan. 29. 16:29
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a mostani barátodat nem szereted szakíts vele minél hamarabb.
2017. jan. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
a mostani barátod olyan pótlék. inkább szakíts vele, ha jót akarsz neki. az exeddel meg próbálj meg békülni és újra megpróbálni. a szüleidnek meg magyarázd el, hogy ehhez nekik nincsen sok közük hogy kivel vagy
2017. jan. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A jelenlegi barátoddal szakíts attól függetlenül, hogy kellesz-e az exednek, vagy sem.
2017. jan. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nincs azzal baj, de szakits szegény pároddal, ne hülyitsd már... aztán kesereghetsz sz ex után, de la nem teszel tönkre még egy életet...
2017. jan. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!