Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Interneten miért ismerkednek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Interneten miért ismerkednek nehezebben a lányok?

Figyelt kérdés

Picit hosszabb lesz, de eléggé magam alatt vagyok, jó ezeket kiírni néha...

Régebben, még karantén előtt sokat ismerkedtem, de már jóval előtte nem érdekelt a dolog.. Az egyetlen barátnőmmel már vagy 2 éve szakítottunk, azóta csak ilyen átmeneti, találkozások voltak. És nem értem, hogy a mostani állapotom hogy lehet ennyire rossz? Most nagyon magányos vagyok és egyszerűen nem találok olyan lányt aki tetszene. De valahogy senki sem nyitott erre, például instán írok valakinek meg se nézni/válaszol. Szimplán valami kontaktra vágyom, de nem tudom most így neten keresztül, hol lehetne ismerkedni? Mert azt veszem észre neten keresztül minden lány passzív... Főleg ugye ismeretlenekkel szemben... Mikor azért 2021 van, azért ez a baltás gyilkos sztereotípia kihalt már (vagy nem?) ráadásul Pesti vagyok, itt durvább a helyzet (legalábbis pár vidéki ismerőssel beszéltem és mondták)

Szóval én nyitott vagyok, meg minden amit ilyenkor mondani szoktak, azért fiúkánt nem tehetem meg azt, hogy "majd egyszer jön az igazi/valaki" mivel a lányok nem kezdeményeznek, 2021 és mégis, durva... De ez még oké is lenne, csak ha én írok/kezdeményezek sem "éri meg" vagy lesz belőle bármi is.. Aztán egy idő után már bele is unok, amivel szintén ugyan olyan eredményt érek el. Ez meg már majdnem 1 éve. És ez szörnyű..

Igaziból lányok és fiúk válaszát is várom, kinek mi a véleménye, kinek hogy sikerült ilyen időkben összeismerkedni stb. ami a témába vág, köszönöm!



2021. jan. 9. 22:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak neten és nem csak a lányok. Kb senki se nyitott a rövid beszélgetéseken kívül semmire. Személyesen se jobb a helyzet.
2021. jan. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%
pl nem instán kéne ismerkedni, mert az agyhalottaknak való
2021. jan. 10. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A 2. kommentet nem tudom hova rakni... Ez így csak kötekedés ha semmi informatívat nem teszel bele. Én is tudnék gonoszkodni, mégsem teszem, mert kinőttem már belőle ;)
2021. jan. 10. 09:18
 4/5 anonim ***** válasza:
79%

Rám facebookon szoktak néha írni, a baj ezzel, hogy nem tudja megmutatni személyiségét, viselkedését, stílusát így csak a képei és az üzenet az, ami alapján szimpatikus lehet az illető. Én általában ezeket a szövegeket, amikkel rám írnak nagyon erőltetett érzem, valamint nagyon sablonosnak. Volt olyan aki ugyanazt a szöveget elküldte nekem is és a barátnőmneki is, ezzel hitelét veszti az egész. Én ezért nem szoktam válaszolni, ha valaki ilyen üzenetet küld, mert ott van bennem a félelem, hogy mi van ha ezt az üzenetet rajtam kívül még 20 lánynak elküldte, aztán vár, tök mindegy neki, hogy melyik lány ír vissza csak valamelyik írjon. számomra ez nem szimpi.

Persze nyilván nem mindenki ilyen, de ezt nehéz szűrni.

2021. jan. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem egyszerű az tény. Én lány vagyok, de nekem kb 2 éve kezdődött az az életemben, hogy már vágytam egy kapcsolatra, és ezért elkezdtem ismerkedni fiúkkal, sokszor volt, hogy én írtam rájuk, de nyitottam azok felé, akik néha-néha rám is írtak. Aztán a legtöbbjük elég hamar csalódás lett, mert a legtöbb fiúnak csak egy menetre kellettem volna, amit persze sosem mondtak nyíltan a szemembe, hanem megvárták, amíg elkezdek kötődni hozzájuk, aztán ha azt mondtam, hogy nem fekszem le velük az első randin, akkor eltűntek az életemből. Másfél évig csináltam ezt, de minden ismerkedésem kudarcba fulladt, már totálisan magam alatt voltam, hogy mi baj van velem, hogy ennyire nem kellek senkinek. Aztán úgy döntöttem, hogy nézőpontot váltok, összeszedtem magam, és azt mondtam, hogy nem fogok ezen keseregni, nem velem van a baj, csupán olyan emberekkel ismerkedtem eddig, akikkel nem ugyanaz az értékrendünk, és elhatároztam, hogy nem fogom görcsösen keresni életem első párkapcsolatát, hanem csak élem az életem, ahogy én szeretném. Visszatértem rég elfelejtett hobbijaimhoz, a suliban is jobban teljesítettem, több időt töltöttem a családommal, barátaimmal és egyszerűen elkezdtem élvezni az életem. Kb 3 hónap telt el így, amikor betoppant az életembe egy fiú, akinél amúgy én kezdeményeztem, szóval az sem lehetetlen, és a neten is ismerkedtünk meg, és olyan hamar egymásra hangolódtunk, hogy azóta már együtt vagyunk és egy percét sem bántam meg. Teljesen egyezik az értékrendünk, a jövőképünk, a gondolkodásmódunk, az igényeink, szóval semmi nem lehetetlen, csak próbálj meg nem rágörcsölni :D (Illetve ha úgy érzed van szükséged tanácsra, akkor nyugodtan írj rám privátban, megpróbálok segíteni)
2021. jan. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!