Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány nem küld ilyeneket...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány nem küld ilyeneket akkor nem érdeklem már?

Figyelt kérdés
Ráírtam képpel válaszolt, videót is kaptam tőle már. De mostanra nem.
2021. jan. 11. 10:06
 1/6 anonim válasza:
100%
már nem érdekled, ígyjártál :/
2021. jan. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hogy szerezzem vissza az érdeklődést?
2021. jan. 11. 10:15
 3/6 anonim válasza:
72%
sehogy
2021. jan. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem feltétlen arról van szó, hogy nem érdekled, csak ráunt az ilyen fajta beszélgetésre. Nálam is volt már ilyen, hogy valakinek egy adott időszakban folyton képekkel válaszoltam, stb, aztán egy idő után nem, mert nem volt semmi kedvem az ilyenhez, meg minden. Persze lehet, hogy már nem is érdekled őt, de én magamból kiindulva nem mondanám ezt így 100% biztosnak.
2021. jan. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Lánynak volt egy ilyen időszaka, egyre többet beszélgettünk naponta. aztán most már nem
2021. jan. 11. 10:30
 6/6 anonim ***** válasza:
41%
Tudtad, hogy a társas életet, főleg az udvarlást élőben szokták lebonyolítani?
2021. jan. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!