Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Miért van az hogy egyik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miért van az hogy egyik nap néztek egy lányt, a másik nap nem/ignoráljátok?

Figyelt kérdés
Tetszik nektek? Vagy csak játszodtok vele? Vagy semmi komolyat nem akartok? Ha ez akkor miért nézitek? Vagy esetleg tudjátok hogy tetszetek neki? Szoktatok nézni egy lányt ha tudjátok hogy tetszetek neki? Vagy csak akkor ha ő is tetszik nektek?
2021. jan. 14. 20:01
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
84%
Nézés ember, sok dolog lehet. De azért szoktuk néha ezt mert az a tapasztalatunk hogy a lányok mindig olyan pali után futnak akik leszarják őket://
2021. jan. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
De azért nézitek mert tetszik nektek?
2021. jan. 14. 20:05
 3/37 anonim ***** válasza:
79%
Írd le a szituációt, igen valszeg
2021. jan. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
egyszer mielőtt bement a suliba még visszanézett rám, a szemem sarkából sokszor láttam, hogy néz. De úgy hogy ugye körbe álltak, ő pont úgy állt hogy háttal volt nekem, a barátaival pedig szembe. De egyszer megfordult és a barátainak hátat fordított és engem nézett. Ilyen volt már kétszer ha nem többször. Olyan típus vagyok aki nem mer ránézni és próbálja ignorálni a másikat hogy nehogy rájöjjön hogy érzek. Ezért legtöbbször háttal állok, így nem nagyon veszem észre ha néz, de a barátnőm sokat mondta hogy idenéz.
2021. jan. 14. 20:08
 5/37 anonim ***** válasza:
jaja
2021. jan. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
Mi jaja?
2021. jan. 14. 20:11
 7/37 anonim ***** válasza:

""""""""""""""""""De azért nézitek mert tetszik nektek?""""""""""""""""

Igen azért mert tetszik a külseje

2021. jan. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
Akkor miért ignoráljátok néha?
2021. jan. 14. 20:14
 9/37 anonim ***** válasza:
rengetek oka lehet, úgy érted hogy írsz neki és nem válaszol? Vagy pl 1 nap múlva, félnap múlva?
2021. jan. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
Nem beszélgetünk. Egy évvel nagyobb mint én. Csak egy suliba járunk. Úgy értem hogy egyik nap küldi a jeleket, másnap meg úgy csinál mintha nem is lennék. Pl elmegy mellettem úgy hogy rám se néz, vagy ha a hátam mögött megy, kikerül
2021. jan. 14. 20:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!