Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok ti hogy reagáltok ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok ti hogy reagáltok ha egy másik srác néz titeket?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok miért? Meleg? Konkurenciát lát benned? Féltékeny? Vmi van rajtad? Szóval te mire gondolsz?
2020. szept. 17. 14:53
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Hogy csak néz. Az elme akar definiálni folyton, viszont van mikor tudod hogy miért néz. Ez helyzetfüggő. Ha sokáig néz és kellemetlen lesz neked, akkor vagy oda szólsz, vagy csak poénkodik. Nem tudni mindig mi van mögötte.
2020. szept. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
31%
Hát én ha sokáig néz arra gondolnék hogy meleg :D De az se zavarna. Volt már srác akinek hagytam, hogy kielégítsen mikor nem volt csaj. Amúgy attól függ ki az és hogyan néz. Ha egy roma srác akkor a mobilom elrakom az fix :D
2020. szept. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Zavar, ha bámul.
2020. szept. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
a helyzettől függ, hogy mit gondolok (attól, hogy én mit gondolok, hogy ő miért néz engem, és hogyan)
2020. szept. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%
Még nem nézett egy meleg se, pedig kíváncsi lennék egyszer milyen ha lesz-p egy fiú :D Na jó persze kétlem hogy élőben is bátor lennék :D
2020. szept. 18. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
87%
Hát nem tudom, igazából nézzen, ha az neki olyan jó. Ha nem nyeri el a bizalmamat valamiért, azért elkezdek rá jobban figyelni, de ez csak a természetemből adódik.
2020. szept. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy utál mert pl a crush-ával lógsz vagy fordítva
2021. jan. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!