Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lánynak nem feltétlen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lánynak nem feltétlen jövök be, de szereti az egyik tulajdonságom, akkor lesz esélyem?

Figyelt kérdés

A csaj szereti hogyha egy srác kitartó tökös, nem biztos hogy jó fogalmaztam de a lányok biztos értik.

Nem feltétlen jövök be neki tegyük fel, de ha kitartó vagyok akkor sikerül?


2021. jan. 14. 22:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Attól függ, hogy hogy viselkedsz. Ha folyton kedves vagy és bármit mond úgy csinálod, akkor inkább eltaszítod és idegesítő nyalizógép leszel neki. De ha máshogy, kicsit vagányabban vagy kitartó nem csak futsz utána mint egy kiskutya akkor lehet sikerül. Nem azt mondom, hogy egyáltalán ne legyél kedves, csak ne túlzásba.
2021. jan. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De mennyire ne? Ez a kérdés, ha leszarom és nem érdeklem akkor ő se fog keresni
2021. jan. 14. 23:09
 3/11 anonim ***** válasza:
61%
Néha keresd néha ne. Ne tudjon kiigazodni rajtad. Tedd bizonytalanná ;)
2021. jan. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
És ha felkeresem? flegmázzak is akár? nem fogja érteni xd
2021. jan. 14. 23:18
 5/11 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem ne flegmázz csak max nagyon ritkán. Mikor már úgy érzi tök kedves vagy hirtelen legyél flegma valamivel. Az a lényeg ne tudjon kiigazodni rajtad és akkor érdekessé válsz neki, de azért ne vidd túlzásba ne húzd sokáig ezt, mert megunja.
2021. jan. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Lehet már megunta, akkor mi van?
2021. jan. 14. 23:22
 7/11 anonim ***** válasza:
Így csináltad és úgy érzed megunta?
2021. jan. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Sokat beszélgettünk már, hagyjam? aztán újból?
2021. jan. 14. 23:25
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne tedd vizonytalanná az a legrosszabb, maximum megbátnod vele. Legyél vele kedves, a "túl kedveset" inkább szerintem úgy értették hogy ne nyalizz neki, hanem maradj meg "egyenlő" félként. Tehát ha valamiről más a véleményed azt mond nyugottan meg ilyenek.

De ha szimpi vagy neki és nem szerelmes másba, akkor lehet esélyed, csak beszélgessetek, ismerkedjetek.

2021. jan. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
24%
Hogyha már így csinálod sok ideje és még mindig nem történt előrehaladás akkor válts egy kicsit, mutasd ki jobban az érzéseid neki.
2021. jan. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!