Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki az aki névtelenül vállalja...

Ki az aki névtelenül vállalja hogy ítélkezik? Nem feltétlen a rasszizmusra gondolok, bármilyen tulajdonság alapján.

Figyelt kérdés
2019. szept. 22. 02:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én akár névvel is vállalom. Nem szeretem a macsó magát megjátszó srácokat (szerencsére én nem vagyok az) és nem szeretem a pózolgató, szelfizgetős magamutogatós bulizgatós, pasizgatós tini plázaribiket.
2019. szept. 22. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%
1-es vagyok mivel esélyes hogy ezt törlik, íegy másik kommentbe még leírnám hogy aki nőt (kivétel ha hűtlen akkor egy pofon max) vagy állatokat bánt, kínoz vagy öl, azt saját kezűleg nyilvánosan végezném ki, de valami mocskos brutális módon.
2019. szept. 22. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az ítélkezés önmagában nem rossz dolog, annyit tesz, hogy véleményt és gondolatokat formálsz valakiről/valamiről. Nem tudod leélni enélkül az életedet, muszáj gondolnod valamit a dolgokról, ha szeretnél velük foglalkozni. Ha pedig valakiről negatív véleményre jutunk akkor ez van, előfordul, hogy objektivitásra törekedve a legnagyobb jószándék mellett is arra kell jutnod, hogy valaki egy szar alak. Persze az is lehet, hogy tévesen ítélkezünk, szóval fontos, hogy újabb információkat és gondolatmeneteket megismerve folyamatosan újragondoljuk, hogy kiről/miről mit gondolunk, hogyan ítéljek meg/el őket.
2019. szept. 22. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én

Vagyok ennyire öszinte magammal főleg hogy minden rossz tulajdonságom hangosan fel vállalom.

2019. szept. 22. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Èn, de mindenki ítèlkezik, ez a normàlis, önmagunk fejlődését szolgàlja.Ha te nem teszed azt jelenti, hogy nem fejlődik a gondolatmeneted, meg vagy ragadva egy szinten.
2019. szept. 22. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én, névvel is vállalom.
2019. szept. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ez mindenkinek megy nemkell aggódni :D

Az jelentkezzen már aki sokat gondolkodik.

2019. szept. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Ítélkezni szerintem hülyesség. Honnan tudod hogy egy ribizlinek a macsó srácok jönnek be? Lehet hogy a kedvességet kedveli és akit te macsó srácnak nevezel az valójában kedves mindenkivel. Sose tudhatod hogy mi kell egy lánynak,így ne ítélkezz elsőre. És nem mindegyik bunkó és flegma,van köztük rendes is. Ezért hülyesség ítélkezni. Semmilyen formában nem szabad amíg nincsenek tapasztalataid az adott dolgokról. Az hogy látsz egy magammutogató lányt az instagrammon,már egyből elítéled. Pedig nem is ismered hogy milyen valójában. Felszínesen ítélkezel. Ennyi.
2019. szept. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
De hát úgy kezdted a mondatot hogy leribizlizted a magamutogató nőket:D
2019. szept. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki ítélkezik. És ez a legtöbb esetben így van rendjén. Mindenki ahogy ránéz az embertársaira levon bizonyos következtetéseket, saját tapasztalatai és tudása alapján eldönti milyen viselkedést stb. várhat a másiktól és az alapján viszonyul hozzá. Azt kijelenteni hogy mindenféle ítélkezés rossz az egy felelőtlen dolog, mert egy rakás esetben az ítélkezés mentheti meg az illetőt egy potenciális veszélyforrástól. Pl. ha este 10-kor szembe jön velem 3-4-5 nem napon barnult egyén, saját tapasztalataim (kötöttek már belém ilyenek) és mások beszámolói alapján rögtön átmegyek inkább az út másik oldalára. Tévedhettem? Persze, benne van a pakliban. Találkoztam rendes emberrel ebből a népcsoportból. Viszont elég egyszer nem vigyáznia az embernek ahhoz hogy esetleg 8 napon túl gyógyuló (vagy még súlyosabb) következménye legyen az óvatlanságnak. Aki egy ilyen orosz rulettet akarna látni az embertársaitól az kérdezze meg magától hogy Ő miért ítélkezik az olyanok felett mint én.
2019. szept. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!