Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez bizonyos pont után furának...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez bizonyos pont után furának érzem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Történt egy pont, dolog. Aztán utána ilyen furcsa a beszélgetés a lánnyal.

Erre van neki kifogása nyilván, de nem tudhatom pontosan hogy hazudik vagy sem. De nagyon nagyon úgy érzem hogy nem őszinte. Rákérdeztem, utána visszakérdeztem hogy biztos? És mindig az a válasz...

Hogy deríthetem ki hogy igaz vagy sem?

Eddig szinte egész végig beszélgettünk, most meg ilyen napi 5 üzenetváltás van. Az is 3 óránként.

Ez azért furcsa mert elvileg nagyon bírt engem, most meg nem?


2021. jan. 15. 22:51
 1/4 anonim ***** válasza:
"Történt egy pont, dolog." ??
2021. jan. 16. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Eljött egy ilyen pont a beszélgetésbe amikor teljesen megváltozott.

És azt valamire fogta, ami egy faszs*ág.

2021. jan. 16. 00:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Valószinu megismerkedett egy fiuval, de meg nem akrja elkiabalni.
2021. jan. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ennek igy rengeteg oka lehet.

Vagy megismert mást helyetted.

Vagy halott valakitől valami olyat ami számára eléggé taszitó benned és nem akkar megsérteni vele. De télleg egy nőnél 1000x oka lehet

2021. febr. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!