Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van meleg osztálytársatok? Ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van meleg osztálytársatok? Ha igen nem zavar bizonyos szitukban?

Figyelt kérdés
Pl tesi öltözõben? Vagy bármi más szituban?
2020. szept. 11. 09:41
 1/7 anonim válasza:
94%
Volt. Sose volt ebből gond. Egy teljesen normális fiú. Nem volt téma a melegsége, de elmondta még 10. év elején. Bár lehet engem azért se zavart mert picit én nyitott voltam/vagyok a téma iránt cska még nem csináltam sráccal.
2020. szept. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
99%
Van. Nem para. Jófej. Szerintem csak az parázik ezen aki nem teljesen biztos magában. Engem az se zavar ha megnéze. Hisz elismerés :P
2020. szept. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Van az osztályomban aki valószínűleg meleg, de nem zavar.
2020. szept. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
Volt. Szegény nagyon visszahúzódó volt, úgyhogy természetesen mindenki szekálta. Volt egy fiú barátja akivel NAGYON jóban volt, persze ez akkor nekünk nem esett le, meg az a srác nagyon közvetlen, nagyszájú, mindenki haverja típusú ember volt, őt általában mindenki bírta. Mai eszemmel már látom mennyire bunkó és gyökér voltam, szeretnék bocsánatot kérni tőle de egyszerűen sehol se találom facebookon, se őt se a haverját :(
2020. szept. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is vannak meleg lányok, és biszexuálisak. Egyáltalán nem zavarnak, valakiről csak most tudtam meg :D

Ez szerintem nem kéne egy alapvető dolognak venni, ami alapján ítélkezel és röngtön úgy teszel mintha ez által ismernéd annak az embernek az egész életét, lényét.. a szexualitásod nem ad sok mindent a tulajdonságodhoz (szerintem), lehetsz kedves ha biszex vagy, ha heteró, és a többi.


És én pl heteró vagyok, és pont emiatt nem mondom azt, hogy "AdDiG oKkÉ aMíG nEm HaJt RáM" (mert ez elég zavaró lehet, hisz mindenkinek van ízlése, attól még hogy valaki esetleg két kapura játszik, nem jelenti azt, hogy fű-fa megtetszik neki) jeez, az is zavaró ha egy fiú, aki nem jön be rám hajt, innen tök mindegy, hogy ha az a személy esetleg lány. :D


Egyedül egy osztálytársam volt, aki picit zavart de csak azért mert ő konkrét dicsekedett, hogy biszex (de előtte mindenkinek elmondta hogy shh titok.. xd) és mindenkit nagyon durván megbámult mikor levette a pólóját az öltözőben..



17/L

2020. szept. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
75%
Nálunk két biszex lány vagy, akik egy pár is. Úgy derült ki, hogy engem es barátnőmet is feltűnően bámultak az öltözőben.
2020. szept. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
volt, de teljesen visszahúzódó volt és pszihés problémái is voltak, amúgy asszem csak utólag tudtam meg, hogy meleg (amiután elment), de nem zavart engem
2020. szept. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!