Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A tetszik és a vonzódom hozzá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tetszik és a vonzódom hozzá ugyan az? Ha nem, akkor mi a különbsèg? És mik a jelei ha valaki vonzódik hozzád vagy ha tetszel valakinek?

Figyelt kérdés
2021. jan. 17. 01:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Tetszés az kb semmi nálam (fiúként) pl szép alak, segg, mell soroljam még?

A vonzódás meg ilyen más kategória, vágyom az érintésre, társaságára, mindenére. Egy szép nővel szexelünk, egy vonzóval szeretkezünk:D

2021. jan. 17. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem ugyanaz, de nem zárja ki egymást.

Ha nekem valaki tetszik, akkor megállapítom, hogy tetszik, de ennyi. Mélyebben nem foglalkoztat, nem érdekel.

Ha valakihez vonzódom akkor ott többet érzek. Meg akarom ismerni, meg akarom érinteni vagy akár többet is.

Ha szerelmes vagyok akkor a kettő biztos megvan egyszerre. Tetszik is és vonzónak is találom. Csak kiegészül annyival, hogy tudom, hogy vele akarok lenni lélekben is meg testben is.

2021. jan. 17. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!