Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a külömbség ha valakibe...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a külömbség ha valakibe szerelemes vagy és ha csak tetszik az illető?

Figyelt kérdés
Válaszodat előre köszönöm:DD

2018. aug. 24. 13:01
 1/6 A kérdező kommentje:
×különbség
2018. aug. 24. 13:01
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik Palvin Barbi, de nem vagyok belé szerelmes mivel nem ismerem
2018. aug. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"Ha tetszik a virág letéped, ha szereted naponta öntözöd"

Nagyjából ez a közhely magyarázza el legjobban

2018. aug. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha szereted akkor fáj a mással látni. Ha csak tetszett, akkor örülsz a boldogságának és keresel mást.

Velem így volt

2018. aug. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Volt egy időszakom, nem is olyan rég, amikor 2 pasi iránt is éreztem valamit, és nem tudtam, hogy akkor most mi van? Az egyikbe szerelmes voltam, a másik csak tetszett.

Akibe szerelmes voltam, azt valamennyivel jobban is ismertem, sokkal többet gondoltam rá, jobban féltékeny voltam, sírtam miatta, erősebbek voltak az érzelmeim.

Míg aki csak tetszett, arra kevesebbet gondoltam, nem voltak iránta erősebb érzelmeim, csak “úristen, de helyes”.

Tetszeni bárki tetszhet, olyan is, akit nem ismersz, de szerelmes csak abba lehetsz, akit valamennyire ismersz és tudsz róla dolgokat. Kivéve a plátói szerelem.

2018. aug. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm szépen mindenkinek a válaszát:D
2018. aug. 25. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!