Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudtátok elfelejteni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudtátok elfelejteni a rossz emlékeket?

Figyelt kérdés
2021. jan. 17. 08:39
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Eltereled a figyelmed, keresel új hobbikat, gondolj arra, hogy hosszú még az élet, sok jó dolog is fog még Veled történni. Legyél a barátaiddal, tanulj rendesen, tűzz ki egy célt és érd is el. A szomorú zenéidet töröld ki.
2021. jan. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%

Sehogy. Emlékszem a rossz emlékekre, hoszen ha elfelejtettem volna akkor már nem is lenne emlék.

Az idő múlásával enyhült bennem a rossz emlékeim iránt érzett fájdalom (pl. családi gondok, szakítás). Mára már megtanultam elfogadni őket, idő kellett hozzá, hogy bevalljam így jobb nekem. Sportolok, több időt fordítok barátokra, családra, a kutyáimra is. Ja, és magamra is több időm van, rájöttem miket szeretek igazán csinálni :)

2021. jan. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat! 😊

Az elmúlt időben történt pár rossz dolog velem, meg én is csináltam 1-2 hülyeséget így visszagondolva és mindig előjönnek, rágom magam miattuk, aztán esténként jön a forgolódás. Próbálom lefoglalni magam, de szinte a kedvenc könyveimet nem tudom olvasni, mert előjönnek akkor is ezek az emlékek.

2021. jan. 17. 09:31
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Persze, ezzel mindig mindenki úgy van, de adj időt magadnak! Enyhülni fognak! :)
2021. jan. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%

Sehogy. Szerintem nem is kell

Én is csináltam hatalmas hülyeséget,amit máig bánok de úgyse lehet visszamenni az időben:D

Szóval csak együtt kell élni vele,és elfogadni hogy így volt de mást úgyse tudsz

2021. jan. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Feldolgozni fel tudod, akkor nem fognak kínozni. Amíg nem zárod le, addig örökké kényelmetlen lesz. Ha lezárod, ugyan úgy emlékszel rá, csak már nem stresszel.
2021. jan. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
#4: legnagyobb közhely, hogy idő kell. 18 éve rémálmaim vannak, mert a gimis tanárom indok nélkül szivat. Nem fog enyhülni az idővel, ha nem foglalkozom vele!
2021. jan. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne akard elfelejteni a rosszat, sokat lehet belőle tanulni. Dolgozd fel inkább magadban.
2021. jan. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Sehogy. A rossz emlékek kifejezetten szeretnek visszatérni, ha épp nem tudsz aludni és csak forgolódsz az ágyban
2021. jan. 18. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!