Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy baràtkozzak össze egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy baràtkozzak össze egy fiùval?(bővebben lent)

Figyelt kérdés
Szeptember óta tetszik ez a sràc, 1 iskolàba jàrunk, de ő 1 èvvel idősebb. Van baràtnője, emiatt ha fàj is le kell ròla mondanom, de össze szeretnèk vele baràtkozni. Az egyik osztàlytàrsàval(làny) elèg jòba vagyunk, arra gondoltam h egyszer amikor pl buszon osszefutunk mondanam h nem e jonnek e el mindketten hogolyozni(viszonylag kozel lakunk egymashoz). Szerintetek mit csinàljak, hogy esetleg baràtok legyünk ùgy, hogy ha elmegy a sulibòl, akkor is tudjuk tartani a kapcsolatot? Làtàsra sok lànybaràtja van tehàt ez neki normàlis, nekem is van egy fiù baràtom, de mivel ő tetszik, sokkal nehezebb ès nem tudom, hogy hogy legyünk vele baràtok. Kèrlek szèpen segìtsetek!!!
2021. jan. 18. 00:42
 1/3 anonim válasza:
Ez attól is függ , hogy hányadikos vagy.?
2021. jan. 18. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Minek akarsz vele barátkozni? Erőltetni nem érdemes, mert ha nem illetek össze. Én inkább egy lépést hátrálnék, míg kimennek az érzelmek, aztán amit éppen jónak látsz. De nem muszáj feltételen rámenned, bármilyen módon.
2021. jan. 18. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
"Van baràtnője," meg leszel tépve cica:D Nem ajánlom, és nyilván mivel ez jár a fejedben, sok tartás sincs benned.
2021. jan. 18. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!