Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek milyen haj jön...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek milyen haj jön be egy fiún? Jól gondolom, hogy a sima egyszerű nem divat már? Felül 2cm oldalt 1cm

Figyelt kérdés
2021. jan. 18. 14:14
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Nekem a barátomnak hosszabb haja van mint nekem és nekem így tetszik. Eléggé hosszú hajú. :)
2021. jan. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Én nem szeretem, ha egy pasinak túl hosszú a haja. Legjobban a tüsi jön be, abba nagyon jó érzés beletúrni a kezemmel :)
2021. jan. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Nekem éppenséggel pont a kettő között. Imádom amikor már távolról sem tüsi, de még nem olyan hosszú, hogy lógjon. És ha rendezetlenül áll. :D
2021. jan. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%
Nekem pont a sima, egyszerű hajak tetszenek. Ne legyen kopasz, tüsi. Szeretem, ha bele lehet túrni. De ne is legyen túl hosszú.
2021. jan. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is az aránylag hosszabb hajú fiúk jönnek be. A lényeg számomra: bele lehessen túrni.

Sajnos nem tudom a fazon nevét ami tetszik, szóval csak egy olyan híresség nevét tudom megmondani, akinek olyan haja van. Leo Howard.

Remélem segítettem!

(ez csak az én saját véleményem, minden ember más, szóval az ízlés egyénenként változó)

2021. jan. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!