Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csak én gondolom úgy, hogy...

Csak én gondolom úgy, hogy visszataszító és egyenesen undorító ez az "egirl" "divat" és annak hajszolása?

Figyelt kérdés

Főleg ez az undorító száj (a felső ajak formája főképp, de az egész olyan, mintha egy pet palack szájával becuppantották volna és feldagadt volna)..

De ez csak egy kis töredéke nyilván. Felfordul a gyomrom ettől az egésztől.. Ennél talán még a nagy páva őrület is elviselhetőbb volt.

Bár ígyis úgyis gusztustalannak tartom a tömeggyártmány embereket.


Nem tudom, valamiért felidegesít ez az egész szóval bocsánat, ha kissé elragadtattam magam.


20/L



2020. ápr. 8. 23:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Eddig még nem is hallottam róla 😄
2020. ápr. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%

Nem tudom mit értesz egirl alatt.


Ha az ilyen felfújt szájú, Guccipólós, étterembejárós és kiposztolós, "tökéletes vagyok", strandon pózolós, "tökéletes az egész életem" "én vagyok a legjobb nő", "mindenki engem akar" Instagram pitsákat, akkor egyetértek, énis utálom őket.


És ezt mondom neked úgy, mint 25 éves férfi.

Engem nem is az zavar, ahogy kinéznek. Mert nézzenek ki úgy ahogy... Hanem az, amekkora arcuk van hozzá. Tényleg azt hiszik, mindenki a nyálát csorgatja a kirakat életükre, közben bábszínház az egész. Azt hiszik, mindenki olyan akar lenni mint ők, és mindenki az ő kamuluxus életüket irigyi.


Sajnos ameddig erre van kereslet, ilyenek lesznek. Ilyen wannabe KylieJenner az összes. És followolják az ilyeneket ezer, meg tízezer számra. De tartalom az 0. És emberek lájkolják... Lájkolják, ahogy kidugják a seggüket minden képen a medenceparton. Lájkolják, hogy mutatják az új körmüket a BMW kormányon. Mert ezt aztán tényleg lájkolni kell. Az új körmöt.


Szánalom sajnos, hogy a mai fiatalok mivel köthetőek le. És sok ember hülyére keresi magát ezekből a lájkokból, és követőkből. Hülye emberek gazdaggá tesznek méghülyébbeket.

2020. ápr. 9. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%
Ne nezd oket, ennyi. En sem puffogok azon, hogy undoritoak a kover nok / ferfiak es ne mutogassak magukat a neten, amig le nem fogynak. Ha ilyet latok, tovabb porgetek es kesz.
2020. ápr. 9. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Sunshinedoll ***** válasza:
80%
Nem tudom miről beszélsz, de elég nyomorúságos életed lesz, ha ilyen apróságokon felidegesíted magad.
2020. ápr. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%
Foglalkozz inkább a saját dolgoddal kislány, sokkal boldogabb leszel.
2020. ápr. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%

Nem tudom hogy milyen "feldagadt szájról" beszélsz. Én valamennyire ismerem ezt a divatot, de egyáltalán nem csinálnak semmit a szájukkal max kirúzsozzák.

Ha meg ennyire nem tetszik ez a divatirányzat, ne foglalkozz vele.

2020. ápr. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%
Nagyon nehéz életed lehet ha kizárólag az öltözködésük alapján undorítónak és gusztustalannak titulálsz embereket. Ezek nagyon erős jelzők ahhoz képest hogy csak egy öltözködési stílusról beszélünk, még csak nem is arról hogy büdös koszos ruhákat hordana valaki, nemhogy valódi problémákról. Nincs azzal semmi baj ha nem tetszik, de ha ennyire felkavar érzelmileg és ennyire tele vagy indulattal, az nem egészséges dolog. Gondolkodj el rajta miért érint téged ennyire érzékenyen hogy más mit vesz fel.
2020. ápr. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
62%

A tömeggyártmány mindig gusztustalan marad. De a csoportos "egyénieskedés" is.

Valahogy ez jutott most eszembe: https://www.youtube.com/watch?v=-33gykQRks4

2020. ápr. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hűha...a fogalmazásmódod alapján nem feltételztem volna, hogy egy Monty Python jelenethez vezet a linked. De ha már mégis, akkor mindenki tanuljon tőlük, és közölje értelmes módon a kritikáját.
2020. ápr. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

eh. egyik nagy ilyen egirl skye purdon.

amíg nem vált azzá, követtem.

tudom mit takar ez, de amúgy kikövetem, aki ilyen, nem ezt nézem. nekem se jön be. se a pávák, se a kardasziánok, senki se jön be így stílus téren.

vélemény.

2020. ápr. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!