Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintek ősze tudnék jönni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintek ősze tudnék jönni ilyen lányokal? 16f Vann kép is

Figyelt kérdés

Nagyon magányosnak érzem magam...16 éves vagyok és még

Nem volt barátnőm.. olyan jól érezném magam ha ősze tudnék jönni egy nekem szimpatikus lányal aki Külsőleg is tetszik meg aki még kedves is velem és nem néz le 😔🥺


Persze nekem azok a lányok impónálanak akik tök

normálisan néznek ki... nem kimodotan rondák sőt adtól nagyon messze vanak de nem is annyira szépek mint az pl insta lányok..(nem is akarnék egy egy insta lányal ősze jönni) meg legyen alakja az nem gond ha nem sportól annyit


de éljen egeséges élet modót az fontos ,hogy ne hagyja elmagát

És legyen higénikus

Nekem ez az ideálom az ilyen lányok


Én magamat kedvesnek és empatikusnak mondanám meg humorosnak nem az tippikus humorzsák de vannak jó poénjaim

Vannak céljaim az életben és nem olyan mint ,hogy legyen

egy nagy szép házam két BMW-vel..ennél kicsit összetettebb céljaim vannak...


Remélem minnél több őszinte válszat kapok

természetesen a képekeken én vagyok 🤗


[link]



2021. jan. 21. 15:53
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Rossz link
2021. jan. 21. 15:54
 2/13 A kérdező kommentje:
Kuldom a képket
2021. jan. 21. 15:55
 3/13 A kérdező kommentje:
2021. jan. 21. 15:57
 4/13 A kérdező kommentje:
Én egy kicsit romantikus alkat is vagyok előbre tartom az ilyen kis dólgokat mint pl romantikus reggeli készitést vagy éppen éppen egyut elmenni kicsit ruhakat vásrolni...naphoszat szelfizgetni ilyen kis dolgok..
2021. jan. 21. 16:02
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy csúnya, de ez a helyesírás katasztrófa 16 évesen, ne haragudj. Gondolom, nem egy buta lányt szeretnél magad mellé, egy kicsit is intelligensnek viszont igenis számítanak az ilyenek. Pláne ha netán online ismerkedtek írásban.
2021. jan. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Jó oke igen megértem rossz a helyes irásom...de léci ne ez legyen az első szempont..probálok tenni annak érdekébben ,hogy jobb legyen
2021. jan. 21. 16:06
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem ilyen egyszerű, hogy kép alapján meg lehessen mondani. Biztos van akinek tetszenél és van akinek nem. Szóval esély végülis van, de nyilván kell, hogy te is szimpatikus legyél az adott lánynak. Ismerkedni szoktál?


Amúgy nem bántásként, de feküdj rá a helyesírásra, mert feltűnően rossz. Arpó hibákba vagy elírásokba sose szoktam belekötni, de a te írásod már elérte a zavaró olvasni szintet. Már csak ismerkedés szempontjából se árt.

2021. jan. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Oke úgy lesz Nem nagyon mert nem merek ismerkedni felek nem adtol félek ,hogy elutasitanak hanem adtol h szórakoni fognak velem
2021. jan. 21. 16:09
 9/13 anonim ***** válasza:
91%
Az elmúlt egy hónapban ez minimum a 3.-4. kérdésed. Rengeteg választ kaptál. Elmondták, hogy undorítóak ezek a szétfilterezett képek, és de, félhetsz attól, hogy elutasítanak, mert borzasztó a helyesírásod, és akiben van egy kicsi igényesség, és nem buta mint a föld, ezt nem fogja tolerálni. Egyszerűen fáj olvasni. Inkább művelődj, és töröld a képszerkesztőt a telefonodról.
2021. jan. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
A négy képemből csak 1 van meg szerkesztve...a tobbi csak a jó izláshatárán belul...
2021. jan. 21. 16:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!