Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintettek is gáz a piercing...

Szerintettek is gáz a piercing vagy tetoválás egy lányon?

Figyelt kérdés
Mindig kiráz a hideg ha meglátok ilyet egy lányon, amivel elcsufítja magát.
2020. dec. 17. 11:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
10%
Igen. De van, akinek jól áll.
2020. dec. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%
Éppen nem gáz, de nekem nem tetszik.
2020. dec. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
56%
Nekem bejön, persze vannak határok. Van ami elég ízléses és szexi, van ami már túlzás.
2020. dec. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
57%
Nem gáz, de nekem nem tetszik. Férfin se.
2020. dec. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
82%
A piercingek semlegesek, a tetoválásokat szeretem, főleg ha nem az ilyen pinterestes tucat szart varratják magukra, hanem valami kreatívat és szépet. Még szerencse hogy nem vagyunk egyformák, engem pl. azoktól ráz a hideg akik ez alapján ítélnek meg valakit.
2020. dec. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Sunshinedoll ***** válasza:
83%

Nem tartom gáznak, az meg egyéni kérdés, hogy kinek mi tetszik.

Nekem pl nem tetszik a festett padlizsánlila haj mert még embert nem láttam, akinek jól állt volna, de nem tartom gáznak.

Ízlésen tök fölösleges vitázni, de butaság személyes ízlésből társadalmi kérdést kreálni.

2020. dec. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
18%
Alja benyomást kelt mindkettő, olyan nővel nem is kezdenék.
2020. dec. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
88%

Képzőművész vagyok és vannak piercingjeim. Nem érzem annyira alja embernek ettől magamat. Több közöm van a kultúrához mint itt sokaknak.


Azt viszont áruld már el kedves kérdező, hogy mindenkit a külső alapján itélsz meg és itélsz el vagy csak a piercingesekkel es tetkósokkal vagy ilyen előítéletes?

Bármelyik verzió játszik nem lehetsz egy éret személyiség.

Külsőségek alapján megitélni másokat nem sok jóravalóságra vall.

2020. dec. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
85%

nem "gáz".

az már sokkal inkább gázabb, hogy egy olyan alap szót, mint a szerintetek nem tudsz helyesen leírni:)

2020. dec. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
85%
Szerintem nem gáz, jól néz ki meg amugy is semmi közöd hozzá hogy ő mit csinál ha neki így tetszik, akkor ez van.
2020. dec. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!