Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy ne aggódja mindig ezen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ne aggódja mindig ezen?

Figyelt kérdés

Körülbelül 3 hónapja van szexuális életem. (Első barátom, másfél éve vagyunk együtt). Viszont amióta előszőr lefeküdtünk a menstruációm előtti pár napban borzasztóan aggódom hogy mi lesz ha nem jön meg. Védekezünk, nagyon odafigyelünk mindig hogy ne legyen baj felőségteljesnek és óvatosnak tartom magunkat. Viszont mielőtt meg kéne jönnie, konkretan megöl a gyomorideg és folyamatosan ellenőrizgetem hogy megjött-e már. Mit tegyek hogy ne aggódjak ezen ennyire?

16 éves vagyok, a barátom 17.



2021. jan. 23. 16:16
 1/10 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem ne aggódj ha védekezel rendesen, ha meg nagyon félsz akkor irass fel esemény utanit
2021. jan. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%

Esemény utánit? Nem történt baleset, így felesleges lenne.

Inkább a fogamzásgátló felíratásán lehetne elgondolkozni, ha már beállt a ciklusod és elég felelősségteljesnek érzed magad ahhoz, hogy minden nap lelkiismeretesen szedd, akkor nem kellene aggódni az esetleges balesetek miatt.

2021. jan. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%

Egyébként szerintem ezen mindenki átesik, én is stresszeltem már nem egyszer emiatt. :)

De ne aggódj, ha felelősségteljesen védekeztek, nem lesz gond.

Kettes voltam.

2021. jan. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Gondoltam a fogamzás gátlóra, de amikor utána néztem nagyon sok negatív mellékhatást találtam ezért nem szívesen szedném.

Én is ebben bízom hogy az elején ezzel mindenki így van aztán majd magától elmúlik. :)

2021. jan. 23. 17:45
 5/10 anonim ***** válasza:
75%

Akkor marad a gumi.

Arra ügyeljetek, hogy kellően síkos légy, hogy a gumi csússzon a hüvelyben. A fiú főleg legyen óvatos, várja meg (tegyetek érte), hogy kellően benedvesedj és ne tegyen erőteljes lökéseket, nehogy kiszakadjon a gumi. Ez akkor fordul elő, ha a gumi vége nagyon ráül a makkra. Hagyjatok a végén bő fél cm szabad helyet. Idővel belejöttök.

2021. jan. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Az 5ös választ nem egészen értem hogy kapcsolódik ide, nem azzal van a gond hogy ne lenne jó az együttlét, vagy hogy attól félnék elszakad a gumi.

Az a baj, hogy úgy is aggódom hogy nem szakad ki a gumi és hogy minden okés. Én inkább arra lennék kíváncsi, "lelkileg" mit kéne csinálnom hogy ne stresszeljek rá ennyire, mi van ha elszakad a gumk

2021. jan. 23. 19:14
 7/10 A kérdező kommentje:
Vagy dehogy elszakad, hülyeséget írok. Tehát jó védejezés mellett is folyamatosan szorongok, hogy mi van ha nem jön meg és teherbe esem
2021. jan. 23. 19:15
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Olvass utána, hogy mennyi esély van megfelelő óvszerhasználat mellett teherbe esni (nagyon kevés) és ezt próbáld tudatosítani magadban.
2021. jan. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Maradjatok a guminál, az a legjobb. Nem mérgezi a tested. Ha rendesen védekeztek és odafigyeltek, akkor egyszeruen nincs miért aggodni. Tudom hogy így nehéz elhinni, de majd idovel hozzászoksz kicsit.

De hogy kicsit noveld a nyugalmadat, minden sex után mikor leveszi a srác az ovszert, tegyen szépen csomot a végére, es nyomás probával nézze meg, hogy nincs e rajta lyuk. Ha nem kezd el csepegni/spriccelni az ovszer, akkor nincs baj.

Ezen felul mást nem tudsz tenni.

UI: példaértéku a viselkedésetek! :)

2021. jan. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
81%
Szedj fogamzásgátlót az szerintem egy kondommal 99% biztonság.
2021. febr. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!