Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért köszön el ha fent van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért köszön el ha fent van még 1 órára rá?

Figyelt kérdés
Elköszön éjfélkor, és hajnali 1-2kor még fent van. Nem onnan tudom hogy zöld a kis pötty, más forrásból...
2021. jan. 25. 09:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet dolga van, vagy kifogytatok a témából. Az is lehet hogy valaki marasztalja másik chatben, de ő már elköszönt tőled mert már tényleg aludni tervezett
2021. jan. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert szeretne egy kicsit egyedül lenni talán...
2021. jan. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy kifogyott a témából... Amúgy sem muszáj minden online töltött perceteket írogatással töltenetek. Biztos te sem csak vele szoktál beszélni, hanem barátaiddal is. Amúgy mit takar a "más forrás"?
2021. jan. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Vagy elfelejtette kikapcsolni az internetet...
2021. jan. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Van úgy, hogy elköszönök valakitől de aztán még mondjuk olvasok, zenét hallgatok. Vagy több emberrel is beszélek egyszerre és az egyiktől elköszönök a másikat meg felhívom, videochatelünk és akkor nem tudok még írni is.
2021. jan. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is van, hogy elfelejtek kijelentkezni, és akkor zöld marad. Nem kell túlgondolni mindent.
2021. jan. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
"Nem onnan tudom hogy zöld a kis pötty"
2021. jan. 25. 11:32
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Írtuk már mi mindent csinálhat még. Gondolom nem körülötted forog a világa. Van más dolga is
2021. jan. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is volt hogy elköszöntem, aztán elkezdtem olvasgatni, nézelődni. Beszélgetni már nem akartam, egy kis én időre lett volna szükségem aztán írt mondjuk egy barátnőm, hogy szomorú valami miatt, vagy el akar mesélni valamit. Akkor odafigyelek rá, nem írkálok másoknak, hogy "na mégis itt vagyok".
2021. jan. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
Én pl. azért mert autorefresh van a fb oldalamon a böngészőben. :D
2021. jan. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!