Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Friendzone !? Leginkább...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Friendzone !? Leginkább lányok, de fiúk is írhatnak csak normális választ kérek.

Figyelt kérdés
Az a nagy harci helyzet, hogy ki kéne kerülnöm a friendzone-ból. A másik baj, hogy ez a legjobb barátom már másfél éve szóval igen elég esélytelen. De ha valaki tudna mondani olyan dolgot amivel valahogy kikérülhetnék vagy csak elgondolkodtatnám a barátom, hogy ebből több is lehet akkor az kérem segítsen !
2021. jan. 30. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem tudod csak szimplán elmondani?


"-Kati, az a nagy helyzet hogy tetszel nekem. Jó lenne ha egy párt alkotnánk, de nem tudom hogy te hogy érzel ezzel kapcsolatban, szóval úgy döntöttem hogy elmondom neked aztán lesz ami lesz. Ha nemet mondasz akkor sincs semmi baj, mert továbbra is úgy fogok viselkedni mint mielőtt ezt elmondtam volna neked. Gondolkodj rajta aztán ha végeztél akkor mond el hogy mire jutottál."


Ha igent mond akkor hajrá, ha pedig nemet akkor viselkedj vele úgy mint egy barát. Ne kezd el nyomulni.

Az is lehet hogy ijedségében elsőre nemet mond, de egy pár nap után ő is elkezd rád "úgy" nézni.

2021. jan. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Na basszus... Azt kihagytam hogy ne hagyd magad kihasználni. Ha egy lány (vagy fiú) tudja hogy odavagy érte, akkor mézesmázos hangon fogja kérni hogy legyél a csicskája. Ha ez történik, menekülj.
2021. jan. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz dolog, de nem lehetetlen. Az a baj hogy én nem tudom hogy milyen típusu személység.

A nők szeretik ha futnak utánuk, és viszont utálják ha már nem, az rendesen negatívan hat a saját önbizalmukra, és vissza akarnak kapni, tehát.

Első lépés : Mondd el neki mit érzel őszintén. Ha szerencséd van lehet hogy ő is viszonozza, nem tudhatod.

Második lépés (ha le lettél koppintva), tartsd fent vele pár hétig rendesen a kapcsolatot, mintha semmi nem történt volna, sőt legyél vele a szokásosnál is rendesebb

Harmadik lépés: Ne mutass felé semmilyen érdeklődést, csak egy keveset, de azt is közömbösen , kamuzz be valamit hogy van egy lány akivel kavarsz. Hidd el egyből érdekesebbnek talál majd téged. Ez egy több hónapos procedúra, sajnos nem gyors dolog kikerülni a friendzonebol(vagy nem is lehet, ez is csak 50-50)

2021. jan. 31. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nem lehetetlen, sőt velem már többször elofordult, hogy a csajt aki a barátom volt többször meg kellett kornyekeznem mire sikerült. Szóval tévhit, hogy a friendzone a vége mindennek. Persze minden csajnal más, mindegyiket kicsit máshogy kell megközelíteni.Nekem az vált be, hogy miután visszutsitottak.. Egyből elkezdtem edzeni, fejleszteni a testem, vettem pár jó göncöt, nőtt az önbizalmam. Fejlesztettem a személyiségemet.. idővel meg elkezdett a véleménye változni. Sikerrel zárult, ez kB. Egy két hónapos időszak volt. Bár én őt sokat ostromoltam, persze nem erőszakosan, de ott voltam az életében rendesen. Egy másik miután elutasitott, egyáltalán nem kerestem. Pár hétre rá írt rám, hogy találkozni szeretne meg minden. Sikerült is osszejonnom vele. Fura, úgy éreztem, ha nem hanyagolom ez nem történt volna meg. Előbbinél meg úgy érzem, ha nem ostromlom, akkor nem lett volna semmi. Egyenfuggo. De semmiképpen ne legyél erőszakosan nyomulos, csak finoman. Amikor érezteti, hogy elég, akkor vegyél vissza kicsit. Ne legyél lekezelően bunkó se, sőt bunkó egyáltalán. Ha beszélsz vele próbálj meg minél valasztekosabb lenni, hozakodj fel értelmiségi temakkal. Az tapasztaltam az intelligencia vonzó számukra. Próbálj meg minél inkább annak tűnni!Na meg legyél igényes, az nagyon fontos. Plusz tipp:a cipodet gyakran tisztítsd meg, állítólag azt nézik meg legelőször. Abból szűrik le mennyire vagy igényes. Sok sikert! Nem lehetetlen,de kell tenned érte. Ezek a dolgok nekem bejottek,azert írtam le részletesen.
2021. jan. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!