Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan legyen normális beszélg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyen normális beszélgetés neten?

Figyelt kérdés
Beszélgettem egy lánnyal, nem tudom miért de működött egy darabig. Aztán utána meg már nem, mert ilyen vontatott egy szavas beszélgetések alakulnak ki... pl: Mesélj mit csináltál ma? edzettem. az jó nekem is kéne. Most ez nem volt valami jó példa, de ilyesmik...
2021. jan. 7. 23:32
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
Ellaposodott, mert kimerült a téma, nincs már motiváció. Az ilyet hagyni kell.
2021. jan. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen szerintem sincs már motivációja, régen mindig válaszolt, most meg várhatok egy válaszra 30 percet xd
2021. jan. 7. 23:42
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
ezért kellenének programok, meg élőben találkozni, csak hát minden zárva van ugye :D
2021. jan. 8. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%

Huh, csak 30 perc?

Valaki egy napot is vár egy üzenetre ;)

2021. jan. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%
Ha lány lennék én is megelégelném a töketlenséged, amiért nem hívsz el randizni. Tudom, covid meg miegymás, de parkban sétálni 8 előtt nem tilos. Nem csak étteremben lehet randizni.
2021. jan. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok?
2021. jan. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5.el értek egyet,bár nem így fogalmaznék:D De ez csak nagyon kezdetleges ismerkedés,tovább kell haladni ha akarsz valamit. A chatelés csak arra jó,hogy eljussatok a taliig,de így nem fog haladni semerre ez az egész
2021. jan. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Beszélgessetek magatokról. Írjatok egymásnak vicces történeteket. Meg stb.
2021. jan. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!