Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegnap szakítottunk. Ma már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap szakítottunk. Ma már nagyon hiányzik... Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
(ex)Barátommal 1 évig együtt voltunk,nekem ő volt teljesen az első. Aztán most másodjára monduk, hogy vége, mert amikor 6 hónaposak voltunk akkor közölte, hogy neki nem megy most. Aztán másnap felkeresett, hogy még is csak hülye volt meg minden. Most is állandóan itt lenne. Tegnap este is 2x átjött, hátha van esélye. Ma reggel is jött. Engem annyiszor megbántott, de szeretem. Várom, hogy hívjon, hogy írjon, hogy jöjjön. De tusom, hogy már nem fog. Hiányzik, pedig ez még csak az első nap. Mit tegyek? Mivel tudom csillapítani a hiányt?
2021. jan. 31. 16:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Foglald el magad valami mással.
2021. jan. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen bizonytalan fiúra kár időt pazarolnod. Valószínűleg azt az eszed is tudja, de a szíved nehezen fogja fel. Ezzel semmi baj nincs, teljesen normális, hiszen szeretted. Gondolom, ha van hobbid, arra most nem tudsz koncentrálni. Ha kell, próbáld meg kibeszélni magadból, a barátnőiddel, családoddal. A másik... nem azt mondom, hogy rögtön ugorj új dologba, de mit tudom én, tinderezz egyet. Húzogasd őket csak balra akár! Vagy ha jobbra megy valaki, és matcheltek, ne adj isten, rád ír, akkor beszélgess... Mondd, hogy csak beszélgetni akarsz, nem kapcsolatot keresel. De szerintem új emberek megismerése kicsit elterelné róla a figyelmedet.
2021. jan. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!