Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítottam a barátommal, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam a barátommal, de nagyon hiányzik. Ismerkedik most egy lánnyal, és mikor ezt megtudtam, azóta csak sírok. Többi lent. Miért sírok, miért hiányzik? L

Figyelt kérdés

Azért szakítottam vele, mert nem lettem belé szerelmes (mielőtt összejöttünk nagyon jó barátok voltunk, és nagyon megszerettem) de ő belém igen. Barátok maradtunk, de most már eléggé távolságtartó. Napok óta nem ír, és megtudtam, hogy egy másik váosban lakó lánnyal ismerkedik. Ekkor rámjött a sírás. Hirtelen minden közös képet kitöröltem, és haragudtam rá. Ha annyira szeret, akkor miért néz más lány után? Azért, hogy elfelejtsen? Nagyon fáj. Nagyon hiányzik. Minden nap 10 percenként nézem a telefont, hogy vajon írt-e. De nem. Jönnek elő az emlékek. Soha senki nem bánt így velem, mint ő. Soha senki nem nézett még így a szemembe, mint ő. Mindig szerettem vele lenni, alig vártam, hogy láthassam, hogy írjon, hívjon, meglepjen...örültem, ha mosolyogni láttam, és szerettem, ha kötekedett. Minden hiányzik, ami vele kapcsolatos.

Nade kérdés az, hogy miért? Csak nem beleszerettem? Vagy mi ez?



2019. márc. 22. 18:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igazából ezt te csináltad magadnak. De egyetértek az előző válaszolóval, Ő szerelmet szeretett volna tőled, te csak barátságot tőle. Így már nem látja értelmét hogy beszéljetek. Valszeg ilyen esetben én is így tennék. Most talált mást akitől megkapja azt amit tőled nem, valószínüleg. 18/F
2019. márc. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Önző voltál, többet akartál!
2019. márc. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
2/3 nem tudtam így megfogalmazni köszönöm 😅
2019. márc. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Dehát ő mondta, hogy maradjunk barátok, mert nem akarja megszakítani a kapcsolatot velem.
2019. márc. 22. 20:09
 5/6 anonim válasza:
Mivel természetesnek vetted azt, hogy mindig ott van melletted a srác, és odavan érted, ezért te voltál felülpozícionálva az egész “kapcsolatotokban” (vagy hogy is mondjam..) Viszont nem adtad meg neki azt, amire szüksége volt, ezért értelemszerűen továbblépett. Nem ismerlek, de a te eseted a tipikus “Szeretett, én nem szerettem, ő továbblépett, én mégis szeretem”-szitunak. Szerintem nem szerettél bele, vagy pedig alapból szeretted, csak egész egyszerűen természetesnek vetted hogy ott van melletted magától mindig, sőt, kicsit ki is használtad. Most meg fáj az egódnak hogy nem fut utánad tovább. Így megy ez.
2019. márc. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nem szerettél bele:D az 5os válaszolóval érték egyet.


Tapasztalatból mondom mert nálam is volt ilyen helyzet.

Tök jól elvoltunk egy szinten szerettem is sok közös emlék. De szakítottam mert nem éreztem azt a plusszt. Majd ezek után nem is akart semmit tőlem pedig ő szerelmes volt.


Aztan fájt az hogy nem keres az egomnak, te csak birtokolni akarod őt.


És most gyanítom úgy érzed hogy életed szerelme lehetne olyat keresel mint ő stb.


De dőlj be neki. Pár hónap megismersz esetleg valakit akit tényleg szeretsz, és nem ugy gondolsz vissza rá hogy szerelmes lettél bele.. Hanem hogy basszus barátoknak jók vagyunk hülye voltam anno hogy azt hittem szeretem"


Na a lényeg h az ego a büszkeség az érzelmek nagy játékosok:D és erre fogadni mernek hogya te esetedben is ez lesz

2019. márc. 30. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!