Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Single magas lányok! Nektek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Single magas lányok! Nektek bejönne egy 190centi magas fiú aki magasabb nálatok vagy inkább olyan aki pont akkora mint ti?

Figyelt kérdés
2021. febr. 5. 21:45
 1/6 anonim ***** válasza:
26%
Simán, igazi férfi 185 cm-nél kezdődik
2021. febr. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%

#1

no body shaming

2021. febr. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Nekem jobban tetszenek a nálam magasabb fiúk, de ez nem azt jelenti, hogy velem egy magas (vagy netán egy kicsit alacsonyabb) fiúkra rá sem nézek.
2021. febr. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

#1 pontosan 185cm vagyok, de ezt még én is lepontoztam, akkora hülyeség (pláne, hogy nem az illetőn múlik a magassága).

És mielőtt félreértesz, nem azzal van a baj, hogy neked 185 centitől tetszik egy férfi, hanem a stílussal és az általánosítással (hiányzik a szerintem, számomra, nekem stb. szavak egyike).

2021. febr. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek a 3-assal, nálam már magasabb is vagy ;)
2021. febr. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
1-es. nem az tesz férfivá, hogyha magas vagy. we dont accept body shaming
2021. febr. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!