Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 161 cm magas fiú vagyok és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

161 cm magas fiú vagyok és minden lány magasabb nálam, léteznek hasonló magasságú lányok?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy alacsony vagyok, de nem igazán értem miért nem találok velem egymagas vagy alacsonyabb lányt. Belvárosba járok suliba de egyszerűen aki alacsonyabb nálam az sokkal fiatalabb és azért ilyen alacsony, de mire ő is annyi lesz mint, én úgy is magasabb lesz nálam :/

Számomra sajnos elképzelhetetlen, hogy egy lány magasabb legyen nálam. Lehet ez csak az én hülyeségem de nem esik jól. Elég kellemetlen téma számomra ez a magasság de én nem tehetek róla ami azt illeti :S Osztálytársaim között is van egymagas srác velem (sőt volt alacsonyabb is :O ) De most nem ők a lényegek.

Érdekel mások véleménye is erről a témáról, de légyszíves értelmes hozzászólásokat várok mert nekem ez fontos és komoly téma, nem viccből teszem ki ezt.

Alacsony lányok, léteztek? és mit gondoltok erről?

Alacsony fiúk, ti hogy vagytok ezzel a kérdéssel? Nektek is zavaró ha egy lány magasabb nálatok?

18/F



2018. jún. 12. 22:03
1 2
 1/12 egyetlen_csaszarno ***** válasza:
73%
Persze. Például az osztályomban van kapásból négy 160cm alatti lány.
2018. jún. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%

Az osztályomban van 3 alacsonyabb lány, mint én. 160 cm vagyok, és már egyikőnk sem nő drasztikusan..több éve tartjuk.

16/L

2018. jún. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen? Nekem nem, hogy osztályban, évfolyamon sincs... pár gólya egymagas de ők sokkal fiatalabbak és ezt írtam is, hogy mire annyi idősek lesznek mint én magasabbak lesznek :/ te szerencsés vagy akkor...
2018. jún. 12. 22:15
 4/12 anonim ***** válasza:
52%
én is ekkora vagyok. szinte mindig magasabb barátnőim voltak. ami nem meglepő. az hogy téged zavar ha a csaj magasabb, az már inkább gond. ha a párod elfogad úgy ahogy vagy, ugyanis magasságodon nem tudsz változtatni. érted? mert ha valaki elhízott, és azért nincs nője, akkor az le tud fogyni, de aki alacsony, az ennyi, nem tud nőni.
2018. jún. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
67%

Én is 161 cm vagyok.

18/L

2018. jún. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Miért gond az ha engem zavar? Ha valaki nem szereti ha egy lánynak zöld a haja az az én hibám mert nem tetszik? Egyszerűen nem tetszik ez a felállás, zavar és egész végig azt juttatná csak eszembe, hogy milyen kicsi vagyok. Ha lenne egy alacsonyabb lány mellettem kicsit jobban érezném magam :/

#5nek meg köszönöm, hogy hozzászólt, látom ezek szerint vannak korombeli alacsonyabb lányok de így is nagyon kis % ban mert alig írtak :(

2018. jún. 13. 19:33
 7/12 anonim válasza:

Én 155 cm vagyok, és nem bánom hogy ilyen alacsony mardtam. Te se érezd magad emiatt rosszul. Azért vannak nálad alacsonyabb lányok is,élő példa bagyok rá. :)

19/L

2018. jún. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Én 160cm vagyok , akiket ismerek , mindenki magasabb nálam
2018. jún. 16. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Lililili16 ***** válasza:
160 cm vagyok, a suliban a fiúk mind kb. egy fejjel magasabbak nálam de ez egyáltalán nem zavaró :D
2018. jún. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

150 cm vagyok ,ismerek velem egymagas vagy alacsonyabb lányokat is.

19/L

2018. jún. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!