Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális vagy kell aggódnom?

Figyelt kérdés

Normálisan szoktunk védekezni a párommal (óvszerrel és mindig kiveszi előtte) de 1 hete késik a menstruációm és az utolsó után egy héttel volt egy pici ilyen halvány barna folyásom (tudom, hogy így nehezen lehet ok a terhességre, de kell a megerősítés) néha van olyan érzésem mintha jött volna, de nem meg múlthéten amikor elvileg jött volna akkor érzékeny volt picit a mellem, mint ahogy eleve szokott előtte, de semmi más

Úgyhogy kérlek normális válaszokat írjatok


2021. febr. 9. 22:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tök normális
2021. febr. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is normális, de biztonság kedvéért csinálj egy gyors tesztet.
2021. febr. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is jártam már így, 10 napig barna és rózsaszín folyásom volt, majd ezután megjött normálisan. Ugyanúgy nekem is olyan jelek voltak, mint mikor meg akar jönni, de mégis ezzel küszködtem. Szóval szerintem se aggódj a terhesség miatt. Max csinálj egy tesztet.
2021. febr. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!