Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom mostanában sokszor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom mostanában sokszor szeretne velem telefonon beszélni, viszont én mindig tartok ettől egy kicsit de nem tudom hogy miért... Tartok attól hogy valamit elrontok de n tudom miért Mit tegyek? Veletek is volt ilyen?

Figyelt kérdés
Ha meg isnmondanam neki nem hiszem hogy tudna benne segíteni, meg olyan hülyén jön ki az egész hogy olyan szerencsétlen vagyok hogy telefonon nem is lehet velem beszélni. Veletek is volt már hasonló? Mit tegyek??
2021. febr. 11. 15:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mióta vagytok együtt, hány évesek vagytok? Tényleg együtt vagytok, vagy csak a neten "jártok" és írogattatok eddig egymásnak?


"olyan szerencsétlen vagyok hogy telefonon nem is lehet velem beszélni"


Nekem ebből az jön le, hogy félsz hogy nem lesz témátok és csendben vagytok, vagy nem tudsz mit hozzáfűzni ahhoz amit mond és megint leáll a beszélgetés.


Ha nem ismeritek egymást régóta, akkor ezernyi téma van, amiről lehet beszélni, a hobbijaidtól kezdve az érdeklődési köreiden át, az emlékekig és történetekig bármi.


Ha régóta ismeritek, akkor személyesebb témák is feljöhetnek, apró napi dolgok, amik kívülről nem tűnnek fontos dolgoknak, de mégis megismer vele a másik. Egyszerű példaként pl. megkívántad a krémest, mert az a kedvenc sütid, de nem tudtál enni. Vagy öntéttel a Cirmi macskádnak tejet, amit kilefetyelt. Millió ilyen van ebből is, amit ha jobban megnyílsz, átadhatsz és ugyanúgy érdekli a másikat mi történik veled.


Lehet túlgondolod, túlgörcsölöd, olyan mintha félnél a barátodtól vagy nagyon kínosnak éreznéd ha nem beszéltek. Ez azt sejteti, hogy nem nagyon van bizalom köztetek, mert tartasz tőle hogy beégnél.


Próbálj valamivel lazábban hozzáállni, mintha egy barátoddal beszélnél. Bármikor be lehet fejezni a hívást, ha nem folytatnád, nem kell órákig csinálni.


Attól hogy ő akar hívást, nem kell mindig belemenni, csak mikor van kedved hozzá és ráérsz. Ezt is meglehet beszélni, hogy ne legyen belőle sértődés; megmondod hogy nem annyira szeretsz telefonálni, de van amikor majd szívesen tennéd. Ő jelezte hogy sok telefont akar, te jelezd hogy kevesebbet és akkor találkoztok középen. Ha nem mutatod ki te mit szeretnél és hogy éreznéd jól magad, akkor mindig görcsölni fogsz és rettegni, majd idővel kiégni.


Ha annyira félsz hogy valamit elrontasz, akkor magadban sem bízol, azaz olyan képet adsz neki, ami nem te vagy. Nem engeded hogy megismerjen az esetleges "baltázásokkal", amik nem hiába erősen idézőjelesek. Mit lehet elrontani egy telefonhívásban? Rosszul mondasz egy szót? Nem jut eszedbe semmi? Nem dől össze a világ, nem történik semmi. Maximum elköszönsz ha elfáradtál vagy mást csinálnál és kész.

2021. febr. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítségedet sokat segítettél
2021. febr. 11. 16:21
 3/3 A kérdező kommentje:
Igazából 16 évesek vagyunk és az online oktatás miatt távkapcsolatunk van :(
2021. febr. 11. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!