Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányokban ki tud-e alakulni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányokban ki tud-e alakulni vonzalom, ha 1 hónapja, csak online beszélünk?

Figyelt kérdés
Az utóbbi héten kerültünk közelebb egymáshoz egy lánnyal és szeretném azt hinni, hogy bejövök neki a jelek alapján, de nem tudom, hogy nektek lányoknak mennyire szükséges a fizikai jelenlét a vonzalom kialakulásához.

2021. febr. 13. 16:57
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Akkor, ha korábban, amikor találkoztatok már valamennyire bejöttél neki.
40 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
38%
Nem. Csak unalmában foglalkozik veled. Semmit nem jelentesz neki. Akkor alakul ki vonzalom a másik fél iránt, ha élőben is látja a másikat és tetszik a mosolya, beszédje, maga a srác. Te neten írhatsz neki mindent, meg küldözgetheted neki a vigyorgó smileket, semmit nem fog számítani neki, mert csak simán átmegy rajta. Hamarabb fog azzal a fiúval összejönni meg eszébe lenni, akivel 1 nap eltöltött x órát élőben és megmosolyogtatta, különböző dolgokról beszélgettek. Online beszélgetésnek nincs értelme, csak akkor ha már előtte élőben volt találka és jól kijöttetek.
2021. febr. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
így van, egy kis mosollyal meg humorral egyből le lehet venni a lábukról:+
2021. febr. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
Simán. Belém két lány is lett szerelmes csak képről úgy, hogy élőben soha nem láttuk egymást. Három, ha belevesszük, hogy a harmadikkal találkoztam később.
2021. febr. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
Az rajongás volt hármas:D Értem is rajongtak már, és én is rajongtam már. Egy két kedves szó, meg egy két kép:D
2021. febr. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Oké, hogy sok mindent meg lehet Online oldani, de nem a szerelmet és a vonzódást.

Esetleg kedvel téged de szerintem online más nem alakul ki, legalábbis a döntő az személyesen van.

Mert pl lehet hogy teljesen máshogy képzelt el mint ahogy a képen vagy, illetve a szokásaidat, és hasonlókat.

Szóval online kialakulhat szimpátia, kedvelés de a döntő pillanat, hogy ez tényleg valós az személyesen történik.

19l

2021. febr. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez emberfüggő. Én nekem elég ingerszegény a puszta chatelés, szóval bennem nem, de barátnőm így jött össze a barátjával. Még nem találkoztak, mert határon túl lakik, de pár hónap beszélgetés után már úgymond "együtt voltak". De ők mondjuk rendszeresen facetime-oztak is.
2021. febr. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
31%
1 óra alatt is ki tud. Egy hónap alatt már inkább ellaposodik a dolog...
2021. febr. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
67%
Alakulhat ki így, én fiatalon tapasztaltam. Amikor pedig találkoztam az illetővel, akkor is azt éreztem, hogy szeretem. Nem volt teljesen olyan, mint amilyennek elképzeltem, de az érzés megmaradt.
2021. febr. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
67%
Igen, lehet a hangja más, vagy nem pont olyan tökéletes mint neten, de akkor már megkedveltem, szóval elfogadom és nem változik semmi.
2021. febr. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"szeretném azt hinni hogy bejövök neki a jelek alapján"

Mik a jelek?

2021. febr. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!