Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tetszem neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Van egy fiú az osztályomba aki egy-ket hónapja nem úgy viselkedik mint eddig velem. Mögöttem ül pont abba a padsorba amelyikben én és az ablak mellett. Múltkor elorejott és kérdezte, hogy ki e nyithassa vagy fázok, meg kinyitotta az ajtót előttem. Mikor keresek valamit megkérdezi segitsek e de ezt másokkal is csinálja. De akkor jöttem rá mikor angol óránk volt és az ideális személyről kellett irnunk. És én ugye szégyenlős vagyok. És azt is bele mondta csak hogy angolul de nem biztos.. Lehet csak azt jelenti, hogy az az idealja és annyi. Mert én is beleirhatok olyat ami az egyik odztalytarsamra vall és azt hinné,hogy tetszik nekem. Ti mit gondoltok

Előre is köszi a válaszokat



2021. febr. 23. 14:08
 1/8 anonim válasza:
100%
Hát, ha olyan személyiséget írt le ideálnak, amilyen te is vagy, akkor biztosan tetszenél neki. Nem azt mondta, hogy konkrétan te vagy az ideálja, csak hogy az olyan személyek, mint például te. Tehát téged is el tudna képzelni, vagyis szerintem ebből lehet valami.
2021. febr. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az angolosat lehet, hogy csak a helyesírásod miatt, de nem értem; viszont 16 éves kor alatt nem regisztrálhattál volna.
2021. febr. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Ezek közül semmi sem mutat erre egyértelműen. Csak udvarias, teljesen normális megkérdezni az ablaknál ülőt, hogy nem zavarja-e ha kinyitja. Az előreengedésbe se magyaráznék bele többet, max ha senki mást nem szokott. Az angolórán meg ha jól értem, csak mondott egy olyan tulajdonságot, ami rád is jellemző, de ez még nem jelent semmit, nem csak te vagy ilyen. Ha ennyi az összes jel, akkor nem hiszem, hogy tetszenél neki.
2021. febr. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2021. febr. 23. 15:35
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezekből a "jelekből" abszolúte nem következik, hogy bejönnél neki, inkább csak annyi, hogy némileg udvarias a gyerek. Én is voltam áltsulis, és hidd el nekem, anno ennél sokkal egyértelműbben adtuk a másik tudtára, hogy bejön nekünk, és gondolom, ez ma sincs másképp.
2021. febr. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mi 18 évesek vagyunk,középsulisak
2021. febr. 23. 16:14
 7/8 anonim ***** válasza:
89%
#6 Hupsz, akkor bocsi, a leírásodból nekem más jött át xD Viszont ez nem változtat azon, amit írtam.
2021. febr. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Megeszem a kalapom ha Te vagy 18! Ébként csatlakozom az előttem szólókhoz, ebből még abszolút nem derül ki hogy tetszel-e neki! De 21. század van, ha személyesen nem megy, dobj neki üzit messengeren! Értékelni fogja ha érdekled, ha nem akkor csak közömbös lesz vagy lekoptat, de legalább tudni fogod! ;)
2021. febr. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!