Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány éves kortól állhat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves kortól állhat készen egy lány párkapcsolatra?

Figyelt kérdés
Maximum hány év körkülönbség elfogadott? Egy hetedikes lehet elég érett?

máj. 15. 17:57
1 2
 1/11 Vilke1118 válasza:
84%
Ahogy érzed. ezt Te döntöd el. Mondjuk, ha egy 18 évessel jársz, akkor az már ciki, és le is csukhatják a palit.
máj. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
12 éves szerintem a legfiatalabb, akinek valami kezdetleges kapcsolata lehet. Én tini korban max 3 évet mondanék ideális különbségnek.
máj. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Nagyon sok dologtól függ. A legfiatalabb szerintem 13-14, aki már talán elég érett tud lenni, a korkülönbség pedig a két ember életkorától függ. Pl. 22-18 teljesen reális lehet, de egy 17 és egy 13 éves már kevésbé...
máj. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Már óvodában szoktak szerelmesek lenni a gyerekek, ők például úgy "járnak", hogy mindig egymással játszanak.
máj. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem ezen múlik, de nyilván 13 évesen még máshogy működik egy kapcsolat, mint 33 évesen.
máj. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Az érettség attől függ, hogy kihez kell elég érettnek lennie. Egy 13 éves lehet elég érett és készenállhat egy kapcsolatra, ha egy 14 évessel akar összejönni. De egy 17 évessel lévő kapcsolatra közel sincs hozzá, sem testileg, sem lelkileg. Kicsit több infót kéne megadni ahhoz, hogy véleményt mondhassunk.
máj. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Kortársak esetén 13-14 éves kor körül is lehet valakinek egy viszonylag jó kapcsolata. Legalábbis szerintem.
máj. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Keress korodhoz illő lányokat kérdező.
máj. 16. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
#8-as vagyok. Ez egyébként egy kicsit komplexebb dolog. Az hogy egy kapcsolat jól működik 2 egykorú gyerek közt az még nem jelenti egyáltalán azt, hogy a felek érettek is hozzá, de ez egy olyan dolog, amit sokan nem értenek.
máj. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Nincs korhot kötve a dolog véleményem szerint ha elég erős maga a kapcsolat, de egy bizonyos kort érdemes megvárni. Pl.14-15 éves kor
máj. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!