Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ezt hogy értsem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ezt hogy értsem?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nagyon tetszik és én is bejövök neki de egy pár napja nagyon fura lett. Van hogy órákig nem válaszol , eddig minden reggel mikor ő kelt fel korábban ( általában ő kel korábban) írt hogy “jó reggelt 🥰” de mostanában már nem ír ilyeneket, este mindig úgy köszöntünk el hogy “jó éjszakát, aludj jól 🥰” most meg csak annyit írt hogy “én szerintem megyek aludni, jó éjszakát”. Ezt most minek vegyem? Ő kezdeményezte a beszélgetést de most alig keres. Mitől lehet ez, mit akarhat?

2021. márc. 2. 22:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szóval még nem vagytok együtt? Lehet, hogy nem léptél túl sokáig, és megunta a várakozást, elengedett.
2021. márc. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mondta hogy nincs e kedvem találkozni de mivel messze lakik és nem volt akkor valami jó idő azt mondtam hogy majd ha jobb lesz az idő, kb tavaszi szünetben
2021. márc. 2. 23:03
 3/8 A kérdező kommentje:
Ez lehet túl sok volt? Érdemes lenne még próbálkozni?
2021. márc. 2. 23:04
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Visszautasítottad, persze hogy elment a kedve. Az a baj, hogyha messze lakik és amúgy se nagyon tudna ebből semmi lenni, akkor nem igazán van értelme folytatni a távolság miatt. Abból nagy kapcsolat nem lesz, ha évszakonként találkoztok egyszer, még ha fiatalok is vagytok.


Annyira látványosan átfordult (hisz látja, hogy ez offos), hogy könnyen lehet, hogy már más srácokkal beszélget.

2021. márc. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
⤴️👍
2021. márc. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De nem akartam visszautasítani. Holnap ha megkérdezem hogy mikor lenne kedve találkozni az szerintetek jó ötlet lenne? Nem akartam így elhúzni csak covidos lettem😢 remélem van még esélyem nála
2021. márc. 2. 23:37
 7/8 anonim ***** válasza:
egy próbát megér, de ha most neki nem jó valamiért akkor az már veszett fejsze nyele.
2021. márc. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Erről eszembe jutott, amikor a volt feleségemmel még csak ismerkedtem. Mi már találkoztunk párszor, közel is laktunk, de egyszer én is azt mondtam, hogy majd akkor találkozzunk, ha jobb idő lesz.

Ő ezt úgy értelmezte, hogy nem akarom többé látni.


Hiába esett annyi eső, hogy már csak csónakkal lehet közlekedni az utcákon. A lányok, a nők úgyis azon fognak gondolkozni, miért mondtad, hogy nem akarsz rossz időben találkozni velük. Pedig elmondtad.

2021. márc. 3. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!