Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt hogy értsem?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki küzd értem de csak ma ismertem meg és nem akarok bunkó lenni de én első nap után nem lehet megismerni senkit se akkor se ha egész nap beszélsz vele. De most nem tudom mit csináljak hogy hogy mondjam meg neki hovy nem kéne 1 nap alatt össze jöljünk és nem akarom megbántani se

2016. febr. 26. 23:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi az hogy küzd érted? Megakartak verni és oda állt vagy mi? Amúgy meg mond meg neki hogy találkozzatok többször és szeretnél többet megtudni róla és megismerni. Egyszerű és nagyszerű.
2016. febr. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Úgy értettem hogy küzd értem hogy álandóan azt akarja hogy jöljek öaaze vele


De majd mwgpróbálok beszélni vele

2016. febr. 27. 01:07
 3/4 anonim válasza:
Mond meg neki neked idö kell ahoz ,hogy meg bizz benne. Ha ezt meg érti akkor nem csak egy éjszakát akar.
2016. febr. 27. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2016. márc. 10. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!