Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ha nagyon közel sétáltok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha nagyon közel sétáltok/futtok a lány barátotokhoz, az jelent valamit?

Figyelt kérdés

Van egy fiú haverom/barátom, akivel már volt, hogy elmentem sétálni és futni is és elég közel sétált/futott hozzám. A járda nem volt annyira keskeny, ami indokolná ezt, bőven elfértünk volna akkor is, ha fél lépéssel távolabb megy.

Párszor szóltam neki, hogy picit menjen odébb, mert lassan letol az útról, akkor arrébb is ment, aztán kis idő után megint ott volt mellettem 😃

(nem a vírus miatt érdekel a dolog, mielőtt valaki félreértené)


Fiúk, az nálatok jelent bármit akár tudatosan, akár tudat alatt vagy full független ez mindentől?



2021. márc. 4. 16:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem nehéz megállni a saját lábamon is szóval lehet húzott valamelyik irányba.
2021. márc. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
37%
Fiú barát? Ha nem akarna semmit, akkor minek sétálgatna veled? Vagy homokos, vagy tetszel neki.
2021. márc. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szomoru az, hogy azert mert egy sracnak, vagy egy lanynak van ellenkezo nemu baratja, mar vagy leszbikus az illeto, vagy meleg. Az emberek annyira retardaltak:///
2021. márc. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
24%
3-as, Miért lenne retardáltság azt feltételezni, hogy az esetek 99%-ában a pasi többet akar?
2021. márc. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

2.

igen, fiú barát 😃

mert egy fiú és egy lány csak akkor sétálgathat együtt ha akarnak egymástól valamit? 🤔

biztos nem meleg, most is egy másik csajjal randizik és ha nem randizna, akkor is tudja, hogy van barátom, így nem mozdulna rám

2021. márc. 4. 23:19
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, én magamból indultam ki, hogy ha nem tetszett a lány, akkor nem akartam vele sétálgatni.


Viszont azt írod, hogy nem mozdulna rád. Akkor minek írtad ki a kérdést?

2021. márc. 5. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

4. Valaszolo

Ertelmezd amit irtam. Nem azzal van bajom hogy azt feltetelezi h esetleg a srac tobbet akarna, hanem a masik reszevel:))

2021. márc. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Értelmeztem. Arra céloztál, hogy retardáltság azt feltételezni, hogy a fiú meleg, ha van lány barátja.

Pedig vagy akar valamit, vagy nem, de akkor azért, mert meleg, mivel miért ne akarna tőle bármit? Én sem futkorásztam meg sétálgattam olyan lányokkal, akik nem tetszettek.

2021. márc. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!