Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nézne ha nem tetszenék neki?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nézne ha nem tetszenék neki? Vagy ez mi?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki tetszik(egy éve) és elég esélyes hogy tudja hogy hogy érzek iránta. Még nem beszéltünk de elég ciki voltam az utóbbi évben körülötte.😬 Múlt félévben nem történt semmi. Elmentünk egymás mellett simán, rám se nézett. De ebben a fél évben többször láttam a szemem sarkából hogy idenéz hozzánk, elég hosszasan. A barátainak hátat fordított (nekünk addig háttal volt) és engem nézett. Vagy egyszer mielőtt bement még visszanézett rám. Ez most mi akar lenni? Hülyíteni akar? Nézne ha nem tetszenék neki vagy akkor nem foglalkozna velem?

Segítséget előre is köszönöm 😇



2021. márc. 7. 18:48
1 2
 11/12 terminator9000 ***** válasza:
Beszélgess vele, jobbat nemtudunk ajánlani, ha nemtudtok már élőbe telefonon stb, kiismeritek egymást
2021. márc. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nyilvánosan bocsánatot kérek, de én nem így értettem.

Legyen köztünk szent a béke!

Minden jót!

2021. márc. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!