Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nézne ha nem tetszenék neki?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nézne ha nem tetszenék neki? Vagy ez mi?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki tetszik(egy éve) és elég esélyes hogy tudja hogy hogy érzek iránta. Még nem beszéltünk de elég ciki voltam az utóbbi évben körülötte.😬 Múlt félévben nem történt semmi. Elmentünk egymás mellett simán, rám se nézett. De ebben a fél évben többször láttam a szemem sarkából hogy idenéz hozzánk, elég hosszasan. A barátainak hátat fordított (nekünk addig háttal volt) és engem nézett. Vagy egyszer mielőtt bement még visszanézett rám. Ez most mi akar lenni? Hülyíteni akar? Nézne ha nem tetszenék neki vagy akkor nem foglalkozna velem?

Segítséget előre is köszönöm 😇



2021. márc. 7. 18:48
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Szerintem bejössz neki csajszi ❤
2021. márc. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Adj már feléje valami jelt, hogy világosan értsen belőle!
2021. márc. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Már tudja. De miért csinálta?
2021. márc. 7. 20:36
 4/12 anonim ***** válasza:
76%
Honnan a fenéből tudhatjuk, hogy miért csinálta? Őt kérdezd meg, de alighanem félt az elutasítástól. Ez gyakori ok.
2021. márc. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Milyen elutasítástól? Tudja hogy hogy érzek. Nincs amiért féljen tőle
2021. márc. 7. 20:46
 6/12 anonim válasza:
80%
Csak egy módon tudható meg, hogy miért csinálta ezt. Ha odamész hozzá és megkérdezed.
2021. márc. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésed legelső mondatában azt írod, hogy esélyes, hogy tudja mit érzel iránta. A második mondatban azt írod, hogy még sosem beszéltetek. Majd folytatod, hogy elmentetek egymás mellett, de rád se nézett. Az utóbbi időkben (félősen?) nézeget utánad. Újra leírom, hogy megértsd: a viselkedéséből az világlik ki, hogy fél lépni, mert nem akar felsülni (azaz: fél az elutasítástól). Ha Te nem így látod, mint én, akkor ne vedd figyelembe a válaszom. Nem sértődöm meg ezért, hiszen tudomást sem szerzek róla, ha nem fogadod el. Minden jót!
2021. márc. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Minden választ figyelembe veszek. Minden választ és véleményt tiszteletben tartok. Nem értem hogy miért hiszed azt hogy veled kivételt tennék csak azért mert rákérdeztem valamire
2021. márc. 7. 20:57
 9/12 anonim ***** válasza:
Melyik mondatomban utaltam erre? Megleptél vele.
2021. márc. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

"Ha Te nem így látod, mint én, akkor ne vedd figyelembe a válaszom. Nem sértődöm meg ezért, hiszen tudomást sem szerzek róla, ha nem fogadod el. Minden jót!"

Ebben

2021. márc. 7. 21:09
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!