Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy "félig szűz"?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy "félig szűz"?

Figyelt kérdés

Bocsi a kategóriát de nem tudtam, hogy hova tegyem ezt az amúgy is egyértemű kérdést :D


Ezelőtt 3 éve vesztettem el a szüzességem. Egyszeri alkalom volt, egy 3 perces menet minimum!

Azóta 1 évig nem voltam senkivel.

Most 1 éve vagyok együtt a barátommal. A kapcsolat elején nagyon stresszeltem, mert nem akartam csak úgy odaadni magam, de végül beadtam a derekam :D( csak megírom, hogy azóta is együtt vagyunk).


Nos ezt röviden tisztáztam!

Az lenne a kérdésem, hogy létezik olyan, hogy nem szakadt át teljesen a szűzhártya?

Csak azért, mert amikor a barátommal lefeküdtem, véreztem.

Mondom neki, hogy tessék megmondtam, hogy 1 éves az első szakításom után nem voltam együtt senkivel :D... eskü, hogy nem hitte el :)


Szerintetek jól gondolom, hogy csak feléig szakadt át?

Szűz nem voltam , elméletileg..gyakorlatilag meg félig.



2021. márc. 9. 20:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha már egyszer volt szex, akkor már nem voltál szűz. De attól függetlenül létezik olyan, hogy nem szakad át elsőre teljesen a szűzhártya.
2021. márc. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy szűz, nincs olyan hogy félig szűz.
2021. márc. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem el, hogy már 50 ezerszer írják ki ugyanazt a kérdést😬😬

Tényleg nem lehet megérteni, hogy a szűzhártya megléte vagy hiánya és hogy valaki szűz vagy nem szűz, az kèt külön fogalom. Míg az első egy "kézzel fogható" dolog, a második csak egy állapot. Mindaddig tekintünk szűznek valakit, amíg nem járt pénisz a puncijában. Hogy csak fél percig járt, hogy nem szakadt át a szűzhártya a behatolától, onnantól számítva a lány nem szűz. Olyan eset is létezik, bár nagyon ritka, hogy valakinek csak szüléskor szakad át teljesen a szűzhártyája. És rengeteg olyan eset is van, hogy egy baleset folytán is átszakadhat valaki szűzhártyája (spárga, lovaglás stb), de ennek ellenére szűznek számít, amígy nem fekszik le valakivel.

2021. márc. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
33%
Nem lehet hogy a mostani palinak 20-as szerszáma volt? Esetleg nem voltál rendesen felkészülve?
2021. márc. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#4 épp ezt tárgyaltuk az imént, hogy az exemnek bébipöcse volt :D

A mostani párommal másabb, valahogy át tudom magam adni teljesen és tök laza vagyok.

2021. márc. 9. 21:36
 6/9 anonim ***** válasza:
22%
És még hogy a méret nem számít:D
2021. márc. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen létezik, nekem konkrétan a harmadik partnernél szakadt el teljesen a szűzhártyám, akkor sokat véreztem is. Neki kifejezetten nagy mérete volt, gondolom azért.


De attól társadalmilag nézve nem vagy szűz.

2021. márc. 10. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A szűzhártya eleve lyukas. Van akinek ez a lyuk nagyobb, van akinek kisebb, és ha nagyon óvatosan csináljátok, még tágítani is lehet. Tehát biológiailag még lehetsz szűz, de ha már volt benned pénisz gyakorlatilag NEM vagy az!
2021. márc. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

[link]



Ez a teljes igazsag

2021. márc. 19. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!