Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek létezik olyan...

Szerintetek létezik olyan 25-30 év körüli lány/nő, akinek még soha nem volt barátja? Furcsa az, hogy férfiként én szívesen megismerkednék egy ilyen nővel?

Figyelt kérdés

2014. nov. 19. 17:56
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Nem furcsa annyiból, hogy sok férfi "neki biztosan kelleni fogok" módon az önértékelési zavarának a pótcselekvéseként érzi ezt.
2014. nov. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szerintem nem bizonyítható, hogy ez minden esetben önértékelési zavar lenne. Az talán nem elképzelhető, hogy a férfi nem tudja ennél szebben megfogalmazni "virágnyelven", hogy igényes minden téren, és az is ide tartozik, hogy leginkább egy érintetlen nőt tudna szeretni?!
2014. nov. 19. 18:28
 3/7 anonim ***** válasza:
71%

Ahogy gondolod. Én elmondtam a véleményemet. Teljesen mindegy minek hívod. :)

(a lényeg ugyanaz: nincsen összehasonlítási alapja a nőnek, és "te lehetsz a jani")

Ez van mögötte. (a szüzesség mániának ez a rejtett alapja. Nem kell rám hallgatni, kérdezted, válaszoltam.

2014. nov. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És szerinted a régi korokban, amikor királyok, főurak megkövetelték maguknak, hogy a házastársuk szűz legyen, ők is attól féltek, hogy egy tapasztalt nő más férfiakat náluk jobbnak, nagymenőbbnek stb. tarthat? :)))
2014. nov. 19. 19:03
 5/7 anonim ***** válasza:
57%

#4

régen fontos volt, hogy kié a gyerek, és korlátozott volt minden amit tudtak erről. Ergo: "aki szűz az tuti nekem szül" elven működtek.

Ez ma már nem játszik.

2014. nov. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
:) Ez jól hangzik, és egyetértek azzal, hogy "aki szűz az tuti nekem szül". És biztos nincs mástól egy gyereke, akit pl. elfelejt nekem megemlíteni amikor megismerkedünk. :)
2014. nov. 19. 19:14
 7/7 anonim ***** válasza:
57%

lehet, hogy ez a fixa ideád, de ez nem jellemző a nem szűz lányokra :DDD nagyon nem :D Elég ritka mondhatnám :D

De te tudod.

2014. nov. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!