Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, miért ignoráltok egy jó...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, miért ignoráltok egy jó csajt?

Figyelt kérdés
Van egy számotokra jó csaj, bejön külsőleg belsőleg egyaránt. Már elsőre nagyon megtetszett aztán ahogy nyitottál felé jobban megismerted és meg is kedvelted, szóval még a személyisége is megtetszett, rendesnek vonzónak találod. Kapcsolatot is szeretnél tőle. Aztán mondjuk elkezded valamiért ignorálni, távolodsz tőle és így össze se jöttök. Látod hogy ő szeretné de te valamiért visszalépsz. Na most aki volt ilyen helyzetben vagy tudja milyen ez, az válaszoljon ennek milyen okai lehetnek? Mi az amitől el lehet jutni az ignorálásig?

2021. márc. 10. 18:05
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

ha ilyen akkor biztos nem jössz be neki annyira.

velem is volr ilyen, de én megértem, mentális zokni vagyok xd

nem baj, crushom még itt van, megvígasztal 🥺❤❤

2021. márc. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!