Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, miért ignoráltok egy jó...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, miért ignoráltok egy jó csajt?

Figyelt kérdés
Van egy számotokra jó csaj, bejön külsőleg belsőleg egyaránt. Már elsőre nagyon megtetszett aztán ahogy nyitottál felé jobban megismerted és meg is kedvelted, szóval még a személyisége is megtetszett, rendesnek vonzónak találod. Kapcsolatot is szeretnél tőle. Aztán mondjuk elkezded valamiért ignorálni, távolodsz tőle és így össze se jöttök. Látod hogy ő szeretné de te valamiért visszalépsz. Na most aki volt ilyen helyzetben vagy tudja milyen ez, az válaszoljon ennek milyen okai lehetnek? Mi az amitől el lehet jutni az ignorálásig?

2021. márc. 10. 18:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos hogy a fiú is így gondolja ahogy te, ha komolyan így van akkor meg valami nem tetszik neki.

Esetleg fiú barátaid, környezeted, exeid, akármi. Esetleg valaki bekevert.

2021. márc. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%

-Talált mégjobbat

-Feltűnt neki valami olyan tulajdonságod, ami kizáró tényező nála

-Nem érzi magát késznek egy kapcsolatra, történt valami olyan a magánéletében vagy például több kedve támadt csak kavarni felejthető lányokkal

-Kevésnek érzi önmagát a lányhoz

-Sok dolga van, elfoglalt lett, emiatt esetleg nem akarja siettetni a kapcsolatba kerülést

-Hiányzik neki belőle valami "plusz", hiába tetszik neki, nem tud beleszeretni...

Nyilván mind rossz jel.

2021. márc. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk, ha érdekel, akkor tőle kérdezd meg.
2021. márc. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%

Én pár éve beleszerettem egy lányba, nagyából ugyanez történt, megismerkedtünk, beszélgettünk sokat, nagyon megkedveltük egymást aztán amikor komolyan nyitott felém visszautasítottam.

Külsőleg, belsőleg ő volt a "nagy" Ő, de féltem tőle hogy ha jobban megismer akkor rájön hogy valójában egy éretlen kisfiú vagyok.

Neki azóta családja van én meg valószínű életem végéig egyedül fogok megrohadni

2021. márc. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal többször ignorál hirtelen a semmiből egy csaj mint fordítva. Lányoknál általában vagy sértődés egy apróságon, vagy megijednek a kapcsolat gondolatától. Esélyes hogy fordítva is hasonló a helyzet, vagy épp elkezdtek mással is beszélni akik jobban bejönnek nekik (bár ilyenkor csak egy igazi paraszt ignorálna hirtelen) 18/f
2021. márc. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%
Nem lehet, hogy csak te láttál bele többet? O.o
2021. márc. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%
Kérdező pontosíts kérlek, mióta ignorál?
2021. márc. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
52%

Uuristen én pont ebben a helyzetben vagyok,de teljeseen!!!:O

Persze nem mondanám ki így magamra hogy "10/10es jó csaj" de az 100% hogy neki tetszettem az elejétől fogva

Szval ugyanez

2021. márc. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
39%

Micsoda önbizalmad van.

Ezek szerint valami mégsem tetszett neki.

2021. márc. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
70%

Nekem pl:

Nem álltam készen az első kapcsolatra, mert fullos csajnak bejöttem és én meg csúnya, önbizalom hiányos, nincs barátaim, stb...

Szóval igen, elbasztam, de többet nem fogok hibázni.

2021. márc. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!