Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben a lánnyal? Két élű kard számomra.

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel ismerkedek, de számomra eddig egy kétélű kard. Van amikor nagyon feldob és ennek hála tudom elviselni a hetet, erőt ad, viszont van amikor elveszi a kedvem és nehezebb minden egyes nap miatta a kelleténél. Ez a két dolog nagyjából egyenlő arányban van. Ti mit tennétek a helyemben, hagynátok vagy tovább próbálkoznátok?

#lány #kétélűkard
2021. márc. 12. 00:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én hagynám, tapasztalatból mondom, ilyen volt a párommal a kapcsolatom, több évig voltunk együtt. Sajnos a végére már több volt a lehúzás, mint a felemelés.
2021. márc. 12. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Adom az 1. Válaszát. Nekem is tapasztalat, inkább hagyd, mert nagyon le tudnak húzni. Keress egy normális lányt. Ő pedig szurkáljon mást a kétélű kardjával!
2021. márc. 12. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom.

Legrosszabb amikor egy ember bárkinél jobban feltud dobni, aztán bárkinél jobban padlóra is tesz.

Nem tudod hamar elengedni, mert kell a jó amit nyújt, de közbe a rossz szép lassan leszív.


Egyébként milyen típusúak ezek a nehezebb napok? Mit tesz?

2021. márc. 12. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is hagyjad. Már most nem vagy boldog. Egy kapcsolat lényege egymás építése, nem pedig az, hogy amit építettetek leromboljátok hetente.
2021. márc. 12. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem jó jel, de biztos a lány miatt van? Mivel veszi el a kedved, miket csinál? Nem biztos, hogy tényleg elkéne vegye a kedved, lehet túl érzékenyen állsz valamihez, esetleg félreértelmezed a dolgait. Nem tudjuk pontosan mi van, ezek csak további lehetőségek - nem felmenteni akarom, de nem ismerjük a helyzetet.


Sarkított példa: mondjuk egy betegesen féltékeny embernek elveszi a kedvét, hogy a lány rá mer nézni valakire véletlen, annak ellenére hogy nem csinált semmit. Ugyanez fordítva is lehet, a srác megköszöni a bolti eladónak mikor vásárol valamit, a csaj meg kifilézné a nőt és a párját is (volt egyszer ilyen barátnőm, persze gyorsan lezártam).

2021. márc. 12. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ezt nehéz így elmondani. Úgy kell elképzelni, hogy beszélünk, tök jól elvagyunk, sokat röhögünk, mindig megy valamiről a téma. Aztán mondja, hogy alig várja hogy megint beszéljünk. Majd eltűnik 2-3 napra úgy, hogy egy szót sem ír, amikor látom hogy végig fentvan. Még annyit sem, hogy bocs nem érek rá, vagy nincs kedvem beszélni. Utána pár nap múlva megint jelentkezik, mintha mi sem történt volna és folytatódik ugyan onnan.
2021. márc. 12. 11:50
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ő nem érdeklődik annyira irántad, mint te. Én hagynám a helyedben. De ha neked fontos, akkor adj neki egy esélyt, magyarázd el neki, hogy ez így neked nem jó. Ha sikerül hamar megoldani akkor hajrá, ha nem akkor hagyd a francba.
2021. márc. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!